مولتی آگهی – ریپورتاژ آگهی

سئوکار

Uncategorized @fa

30 مه 2023 419 بازدید
 مولتی آگهی – ریپورتاژ آگهی
سئوکار

سئوکار

سئو کار: سئو همان بهینه ‌سازی برای گوگل و سایر موتور های جست‌وجو است، و برای بهبود و بهتر کردن عملکرد سایت تان با به کارگیری استاندارد های موتور های جست‌وجو  به کار می ‌رود و از این طریق بازدید کنندگان بیشتری جذب سایت شما می‌ شوند؛ البته در مواردی کسب اطمینان از ساختار مناسب سایت برای موتور های جست و جو را سئو می‌ نامند. انتخاب سئوکار مناسب نیز یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید مد نظر داشته باشید.

 

سئوکار کیست؟
سئوکار کیست؟

در سایت شما عوامل بسیاری دخیل و تاثیرگذارند..!

فاکتورهای بسیاری وجود دارد که همگی تاثیرات به سزایی در سئو سایت شما دارند، از کلمات موجود در متن گرفته تا محتواها و تمامی لینک‌ هایی که از طریق سایت ‌های دیگر به سایت شما ورود می‌کنند.

سئو جمعی از فعالیت‌ هایی می باشد که سئوکار با توجه به درخواست شما و جایگاه فعلی که سایت شما دارد، انجام می‌دهد که به عواملی مثل شیوه‌ی طراحی سایت، شیوه ای که تولید محتوا و تعیین استراتژی محتوایی انجام گرفته است، نیز بستگی دارد. در واقع تمامی این عوامل انجام می‌شوند تا سایت شما جایگاه بهتری در نتایج جست‌وجوی گوگل دریافت کند.

سئو کار کیست..؟!

زمانی که از یک سئوکار دربارهٔ شغلش سوال کنید، احتمال دارد کمی مکث کند و برای یافتن جواب، کمی دچار کلنجار با خود شود، چرا که می‌ داند پس از گفتن “من یک سئوکار هستم” با نگاه عجیب و سوالات پی ‌در پی شما رو به‌ رو می‌‌شود. البته در بعضی اوقات ممکن است برخی افراد جواب ساده ‌تری به سوال شما بدهند و بگویند: “من در زمینه ‌ی برنامه ‌ریزی برای سایت ‌ها به منظور دریافت رتبه‌ ی بالاتر در موتور های جست و جو گر فعالیت می ‌کنم.”

از این رو بسیاری از افراد به محض شنیدن این پاسخ قانع می ‌شوند و در افکار خودشان این شغل را بسیار جالب و پیشرفته تلقی می ‌کنند‌، اما سئوکاران نمی‌ دانند در اغلب موارد در رابطه با شغل شان توضیح بدهند یا به همان پاسخ کوتاه اکتفا کنند و این موضوعی است که اکثر سئوکاران را درگیر می ‌کند‌؛ دادن توضیح برای بسیاری از سئوکارها مسئله ‌ای چالش برانگیز است، اما با کمی دقت می ‌توان دریافت، اگر تمامی افراد بخواهند در مورد شغل خود توضیح کامل بدهند افراد شنونده ‌ای که در آن کارها سر رشته ‌ای ندارند، دچار سردرگمی خواهند شد و چه بسا حرف‌ های طرف مقابل را متوجه نشوند.

با این اوصاف در صنعت سئو، “ارتباطات” و “شفافیت” مسائل بسیار مهمی هستند، از این رو می‌ توان به طور واضحی به این سوال که “سئو کار کیست؟!” اینگونه پاسخ داد:

سئو به افراد کمک می ‌کند تا اطلاعات و محصولات مورد نظر را به راحتی بیابند و خرید و فروش، پخش و گسترش کالاهای خود را از طریق موتورهای جست‌وجو، مانند گوگل و بینگ به آسانی به انجام برسانند.

کار اصلی سئوکار

یک سئوکار یا کسی که در این زمینه تخصص دارد با مطالعه و آنالیز در این زمینه، به جست و جوی مواردی می ‌پردازد که دارای محبوبیت در حال افزایش باشند و با اجرای اقدامات و استراتژی‌ هایی سعی بر آن دارند که نتایج جست و جو را برای سایت مشخصی بهبود بخشند. هدف اصلی از این کار، افزایش ترافیک وب ‌سایت از طریق استفاده از کلمات و موضوعات کلیدی است به طوری که کاربران به محض ورود به وب‌ سایت جذب آن می‌ شوند. البته به شرطی که وب‌ سایت طبق الگوریتم‌ های پیشنهادی موتور جست‌وجو گر گوگل طراحی شده باشد‌.

موتورهای جست‌وجو در حال تغییرات مداوم هستند و واجب آن است که سئو کار اطلاعات خود را بر مبنای آن تغییرات به روز کند…!

برای مثال: گوگل متوجه شد اکثر افراد کلمه سئو را تنها در جهت کلیک بر روی سایت‌ هایی جست‌وجو می ‌کنند که اطلاعاتی را در این زمینه ارائه دهد، بنابراین قاعده‌ ی گوگل برای آنکه پاسخگوی خواسته ‌ی کاربران باشد، در همین جهت تغییر یافت. یک سئو کار حرفه ‌ای نیز، می ‌بایست توانایی شناسایی تغییرات این چنینی را داشت ، مفهوم آن‌ها را درک و استراتژی‌ هایی جدید و متناسب با آن‌ها را برای وب‌ سایت وضع کند‌. به همین علت است که تعداد زیادی از آژانس ‌های خدمات سئو، به گسترش بخش آموزش سئو و وبلاگ خود پرداختند.

 

وظیفه‌ی سئوکار
وظیفه‌ی سئوکار

رتبه‌دهی به سایت

فاکتور های بسیاری به منظور رتبه ‌دهی به سایت ‌ها وجود دارد و تشخیص آن که کدامین فاکتور بیشترین تاثیر را بر رتبه یک سایت دارد، کاری دشوار است. فعالیت یک سئو کار با به‌کارگیری چندین ترفند و ایجاد بک ‌لینک در اینترنت، خلاصه نشده و سئوکار می ‌بایست همواره به دنبال کلمات کلیدی و راهکارهایی برای ایجاد ترافیک هر چه بیشتر سایت باشد. به دنبال این ترافیک احتمال جذب مشتری افزایش می‌یابد.

بهینه سازی وب‌ سایت برای موتورهای جست‌وجو و راه ‌اندازی تاکتیک‌های جدید، مدرن و متناسب با آن‌ها، از دیگر فاکتور ها برای بالا بردن رتبه سایت است. با این حال با تغییر رویه‌ی کار موتورهای جست و جو دیگر نمی ‌توان به روش سئو قدیمی عمل کرد. سئو و تاکتیک ‌های مدرن آن چیزی فراتر از اتکا به کلمات کلیدی و متا تگ ‌ها است.

فاکتورهای بی‌شماری وجود دارد که سئوکارها باید به آن‌ها مسلط باشند و همین تسلط مهارت بالایی می‌ خواهد. در بیان ساده ‌تر، یک سئوکار باید توانایی درک موارد زیر را داشته باشد:

– علت مهم بودن لینک ها

– سئو داخلی و خارجی چگونه بر رتبه‌ ی صفحه تاثیرگذار هستند.

– علت مهم بودن تولید و بازاریابی محتوا برای هر نوع بازاریابی یا کسب و کار آنلاین

– چگونگی تاثیرگذاری شبکه ‌های اجتماعی  بر روی سئو

– دارا بودن ارزش تبلیغات کلیکی برای هزینه کردن آن ها

و چگونگی استفاده از روش‌ های مدرن سئو ویدئو

سئوکار در تهران

بسیاری از شرکت ‌ها و دارندگان سایت در شهر تهران هستند. به همین سبب برای بهبود وضعیت وب‌ سایت خود به یک سئوکار در تهران نیازمند هستند و باید با سئوکار خوب و ویژگی ‌های بارز او آشنایی داشته باشند. در تهران به دلیل بالا بودن رقابت بین کسب و کار ها همگی در تلاش هستند تا خود را بیشتر به مردم معرفی کنند و خدمات بیشتری را انجام دهند. از این رو میزان اهمیت بالا بودن سایت شما در هنگام سرچ گوگل مشخص می شود.

با افزایش کاربران و خریدهای اینترنتی و حرفه ‌ای‌تر شدن خدمات سئو، کارکرد و معیار های گوگل پیچیده ‌تر شده و داشتن اطلاعات و مطالعه کافی برای آگاهی از این تغییر ها حرف اول را می ‌زند.

بدین ترتیب انتخاب یک سئوکار حرفه‌ای و متخصص در تهران، می‌تواند کلید موفقیت در رقابت اینترنتی با کسب و کار های رقیب باشد.

سئوکار در کرج

ممکن است این سوال برای شما پیش آید که وظایف سئو کار دقیقا چیست؟

سئوکار در کرج کلیه‌ ی اقدامات سئو ی داخلی و خارجی را شامل و موجب فراگیر و بیشتر دیده شدن یک وب‌ سایت می ‌شود، یعنی سایت مورد نظر برای کاربران و موتور های جست‌وجو از سایرین متمایز خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید، نتیجه‌‌ی این تمایز کسب رتبه ‌های بالا بین تمامی نتایج جست و جو و رونق گرفتن و افزایش درآمد کسب و کار اینترنتی است.

اگر در کرج سئو را به سئو کار ماهر واگذار کنید در مراحل اولیه چنین اصول تکنیکالی را در سایت شما پیاده خواهند کرد:

– کد نویسی ابتدایی سایت به حالت حرفه ‌ای و استاندارد

– طراحی گرافیکی مناسب

– ریسپانسیو بودن قالب سایت (حالتی که سایت واکنش ‌گرا باشد)

– سرعت لود مناسب صفحات وب سایت

و استفاده از کد های صحیح و مناسب

رعایت چنین مواردی در سیستم ‌های مدیریت محتوای معروف به خوبی صورت می‌گیرد، اما در سیستم‌ هایی مانند ورد پرس، جوملا و سایر سایت‌ های کد نویسی شده مانند php یا asp رعایت چنین مواردی کمتر مشاهده می‌ شود‌.

چرا انتخاب سئوکار در تهران..؟!

اگر موقعیت کسب و کار شما در تهران باشد، بهتر است از شرکت یا سئوکاری کمک بگیرید که در تهران باشد. حتی اگر در شهر دیگری هم مشغول هستید، یک سئوکار در تهران را انتخاب کنید؛ چرا که جمعیت تهران نسبت به دیگر شهر ها بیشتر بوده و دارای کسب و کار های بیشتری است، از این رو سئوکار هایی که در تهران هستند دارای فعالیت بیشتری در این زمینه می‌ باشند، بنابراین انتخاب سئوکار در تهران به مراتب تصمیم بهتری است.

همچنین سئوکارانی که در تهران فعالیت می کنند در این زمینه شغلی با چالش های بیشتری رو به رو شده اند و از این رو میزان تجربه آن ها بسیار بیشتر می باشد. البته به معنای این نیست که سئوکارانی که در شهر های دیگر هستند، از تجربیات کمتری بر خور دارند، بلکه فقط یک پیشنهاد برای افرادی می باشد که برای اولین بار می خواهند سئوکار را انتخاب کنند.

 

سئوکار حرفه ای
سئوکار حرفه ای

 

سئو کار حرفه ‌ای کیست..؟!

یک سئو کار حرفه‌ ای به صورت مداوم در تلاش برای ترکیب این روش ‌ها برای دریافت بهترین نتیجه و کارکرد می ‌باشد و از هیچ تلاشی برای افزایش اطلاعت خود در این زمینه دست بر نمی ‌دارد. گرچه خدمت سئو کاران حرفه ‌ای، قیمت و هزینه بالایی دربر دارد، اما خدماتی به شما ارائه می ‌دهند که کار خرید و فروش و پخش تمامی محصولات و… مورد نظر به راحت ‌ترین روش ممکن انجام شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط