مولتی آگهی – ریپورتاژ آگهی
تماس بگیرید
شماره آگهی: 9382
 مولتی آگهی – ریپورتاژ آگهی

توضیحات آگهی

تعمیرگاه هیوندای تهران

به طور کلی تعمیر هر خودرو شامل دو قسمت است تعمیر عمومی و دیگری تعمیر همراه با عیب جویی خودرو هر تعمیرگاه هیوندای در عیب جویی یک قطعه از خودرو تخصص دارد وتعمیرکار فقط روی همان قطعه تمرکز می کند. شخص تعمیرکار با توجه به تخصص خود عیب خودرو را تعیین کرده و برای تعمیر آن اقدام می کند.

متاسفانه در کشور ما ایران امکانات و تخصص انواع خودرو هیوندا کم است و افراد تعمیرکار اندکی در این رشته تخصص دارند. اگر شما هم برای تعمیر هیوندای خود در تهران با مشکل مواجه هستید که هنگامی که عیبی در ماشین خود می بینید به کجا باید مراجعه کنید، این مقاله را با ما همراه باشید. در این مقاله ما سعی داریم بهترین تعمیرگاه هیوندای تهران و کرج را به شما معرفی کنیم.

تعمیرگاه هیوندای در کرج

خودرو هیوندای (Hyundai) ساخت کشور کره است و د رایران اولین بار با مونتاژ خودرو های آوانته و ورونا و توسط مجموعه کرمان موتور به بازار عرضه شد. در سال 2006 در ایران شرکت آسان موتور اقدام به صادرات انحصاری هیوندای کرد. در کشور ما  برند هیوندای یکی از رایج ترین خودرو های وادراتی است مخصوصا مدل شاسی بلند آن پر فروش ترین خودرو در سال است. در تعمیرگاه هیوندای تمامی خدمات مربوط به این خودرو انجام می گیرد.

سرویس های دوره ای در تعمیر خودرو یکی از اصولی است که در نگهداری از خودرو نقش مهمی دارد. تعیمرات دوره ای به طورکلی و بدون درنظر گرفتن مدل ماشین شامل تعویض همه قطعات خودرو است. تعمیرگاه هیوندای در کرج دارای تعمیرات تخصصی و سرویس انواع مختلف خودرو های هیوندای است و با بهترین تعمیرکاران متخصص قادر به تعمیر هر گونه خرابی در خودروی شما هست.

خدمات حرفه ای تعمیرگاه هیوندای در کرج

در تعمیرگاه هیوندای در کرج انواع خدمات حرفه ای و تخصصی تمامی قطعات خودروی شما توسط افراد مجرب و کارآزموده انجام می گیرد. در زیر برخی از این خدمات به شما معرفی می گردد.

 • تعمیرات موتور هیوندای
 • تعمیرات گیربوکس اتوماتیک هیوندای
 • سرویس های دوره ای هیوندای
 • تعمیرات برق تخصصی و سیم کشی و تعمیر یونیت سیستم های برقی هیوندای
 • تعمیرات جلوبندی و عقب بندی و سیستم تعلیق هیوندای
 • تعمیرات صندلی برقی و سرویس صندلی هیوندای
 • تعویض باتری ریموت و کیلس استارت
 • تعمیر کلید صندلی برقی هیوندای

سرویس های دوره ای خودرو در تعمیرگاه هیوندای کرج

سرویس های دوره ای خودرو یکی از راه های نگهداری و بالا بردن عمر مفید خودروی شما است. در سرویس های دوره ای تمامی تعمیرات اساسی از جمله صدای قطعات، بررسی مایعات، نشتی روغن ها و سطح کیفیت آن ها انجام می گیرد.

 • تعویض فیلتر هوا

اگر فیلتر هوای خودروی هیوندای خود را به موقع تعویض نکنید، رینگ های پیستون آن خراب شده در نتیجه مصرف سوخت شما بالا می رود. همچنین باعث ضعف در سیستم سوخت رسانی شما می شود.

 • تعویض روغن موتور و فیلتر آن

روغن موتور در خودرو ها یکی از عوامل مهم و موثر در عملکرد خودرو است و فیلتر های آن

که وظیفه پاک سازی روغن موتور را به عهده دارند بایستی به موقع تعویض شوند. در موتور های هیوندای بایستی با دوبار تعویض روغن موتور یک بار فیلتر عوض شود.

 • تعویض تسمه تایم

تسمه تایم در خودرو زمانی استفاده می شود که می خواهیم نیروی میل لنگ را به سوپاپ انتقال دهیم. جهت جلوگیری از پاره شدن تسمه تایم در زمان تعیین شده، بایستی توسط شرکت خودروی هیوندای تعویض شود. امکان پارگی این قطعات در موتور خودرو زیاد است.

 • عوض کردن شمعک ها

کار اصلی شمعک ها در موتور خودروی هیوندای، احتراق در سوخت مصرفی و هوای خودرو است. بنابراین درصورت مشاهده هر گونه خرابی در شمعک ها بایستی  اقدام به تعویض آن ها کنید.

 • تعویض ماده خنک کننده خودروی هیوندای

سیستم خنک کننده خورور به همراه مایعی که آن را خنک نگه می دارد برای کاهش حرارت خودرو مهم هستند پس بایستی به موع تعویض شوند.

 • سرویس باطری و دینام خودرو

برای این که خودروی هیوندای شما کارکرد عالی داشته باشد بایستی بصورت دوره ای باطری و دینام خودرو را چک کنید و اگر ذخیره باطری تمام شده آن را شارژ و یا تعویض کنید. زیرا وظیفه باطری تامین نیاز های برقی و ذخیره برق است.

 • تعویض لنت ها و روغن ترمز خودرو

تعویض روغن ترمز در فاصله معین باعث بالارفتن کارکرد و کیفیت عالی موتور شما می شود. برای داشتن یک رانندگی مطمئن و سالم و بدون صدمه دیدگی مرتبا قطعات مربوط به ترمز خودروی هیوندای خود را چک کرده و تعمیرات و تعویض لازم را انجام دهید.

 • تعویض گیربکس و روغن گیربکس

تعویض به موقع روغن گیربکس در افزایش بازدهی و عمر مفید جعبه دنده تاثیر به سزایی دارد. زیرا وجود روغن کافی در بین قطعات چرخ های گیر بکس و دنده های آن که با هم دیگر در تماس هستند از اصطکاک زیاد جلوگیری می کند. با کم شدن آب در گربکس بایستی روغن آن را تعویض کنید.

 • تنظیم موتور

تنظیم موتور به منظور سوختن کامل، افزایش بازدهی آن و کاهش پیشرانه خودروی هیوندا الزامی است.

 • تعمیر فرمان و جلوبندی ماشین

در این بخش تعمیراتی مانند بررسی و پیدا کردن عیب و یا نشتی در بالون های کمک عقب و جلوی خودرو، تعمیرات مربوط به عقب و جلوبندی خودرو، بررسی و پیدا نمودن عیب در سیستم کنترل پایداری ماشین، تنظیم زاویه های چرخ و بررسی ارتفاع خودرور انجام می شود.

بهترین تعمیرگاه هیوندای در کرج

تعمیرگاه هیوندای خودرو بایستی مجهز به نیرو های متخصص، ابزار و تجهیزات تخصصی مورد نیاز برای تعمیر خودروی هیوندای و در صورت نیاز به تعویض قطعات دارای قطعات اصل و برند باشد. در ایران به دلیل تحریم ها و عدم دسترسی به تعمیرگاه های اصلی برند،  تعداد مراکزی که چنین خدماتی را ارائه دهند کم است. تعمیرات هیوندای اگر زیر نظر متخصصین و در تعمیرگاه های خاص مربوط به هیوندای انجام گیرد صاحبان این خودرو با رضایت خاطر همیشه به این مراکز مراجعه می کنند.

تعمیرگاه هیوندای در کرج بهترین مرکز تخصصی تعمیر انواع برند های هیوندای است. در این مرکز مجموعه ای از بهترین متخصص ها در زمینه تعمیر خودوری هیوندای وجود دارد که با وجود نداشتن نمایندگی رسمی در ایران مشتریان خود را راضی نگه داشته است.

تعمیرگاه تویوتا در کرج

تویوتا یک برند کره ای است و به دلیل تولید خودرو های قیمت پایین و با کیفیت نسبت به خودرو های اروپایی در بازار خودرو ایران فروش خوبی دارد. تعمیرگاه تویوتا یک مجموعه تخصصی است که در آن هر گونه خدمات مربوط به تعمیر، تعویض و سرویس بخش های مختلف خودرو و یا سرویس دوره ای توسط افراد متخصص و کار آزموده انجام می شود. تعمیرگاه تویوتا در کرج مرکز تخصصی تعمیر و تعویض و سرویس انواع خودرو های تویوتا و رفع هر گونه مشکل و عیب در قطعات خودرو است.

تعمیر تویوتا شامل تعمیر جلوبندی تویوتا، مشکلات رایج در سیستم تعلیق تویوتا، تعمیر و تعویض ترمز و لنت تویوتا، تعمیر گیربکس و تنطیم موتور تویوتا و …. است. در این مراکز تکنسین های تعمیر گاه خودرو های آلمانی در زمینه تشخیص و رفع عیب موتور ماهر و با تجربه هستند.

تعمیرگاه هیوندای شیخ بهایی

نمایندگی و تعمیرات هیوندای کیا در منطقه شیخ بهایی در تهران علاوه بر فروش، خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی انواع برندهای هیوندای انجام می شود. تعمیرگاه شیخ بهایی بهترین و معتبرترین تعمیرگاه های تهران با خدمات پس از فروش و تکنسین های با تجربه و مکانیک سیار است. در این مرکز تخصصی تمامی خدمات مربوط به عیب یابی و تعویض قطعات موتور و تعویض روغن ارائه می شود. همچنین ارائه تمامی خدمات مربوط به تنظیم موتور هیوندای و استاندارد سازی موتور برای اخذ معاینه فنی در تعمیرگاه هیوندای شیخ بهایی صورت می گیرد.

هزینه تعمیرگاه هیوندای در کرج

به دلیل پیشرفته بودن قطعات خودروی هیوندای راننده به تنهایی قادر به تشخیص خرابی و عیب در آن نیست. برای تعمیر این خودرو ها نیاز به یک فرد تعمیرکار متخصص در زمینه قطعات خودروی هیوندای است که بابت این کار هزینه هایی بالایی توسط راننده پرداخت می شود. تعمیرات تخصصی این ماشین دارای هزینه بالا است. هزینه تعمیر، تعویض و تست قطعات بستگی به مدل خودرو دارد. در واقع خودرو های گران قیمت دارای قطعات گران قیمت هستند پس تعمیر و تعویض آن ها نیز هزینه بالایی دارد.

سخن پایانی

در این مقاله تعمیرگاه خودروی هیوندای تهران شما را با برند خودروی هیوندای، قطعات آن و تعمیر و تعویض و رفع عیب آن در تعمیرگاه خودروی تهران و کرج آشنا کرد. امید است اطلاعات ارزنده و مفید برای استفاده بهینه تر از خودروی هیوندای در اختیار شما قرار گرفته باشد .

چگونه می توانیم راجب هر تعمیرگاه و یا نمایندگی اطلاعات بیشتری کسب کنیم؟

معمولا در سایت های نمایندگی های معروف قسمتی به اسم معرفی و یا درباره ما وجود دارد که شما علاوه بر اطلاعاتی که در این مقاله به دست آوردید آن جا می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و یا با ارتباط مستقیم با پشتیبانان هر سوالی دارید بپرسید.

خرید قطعات اورجینال هیوندای به صورت شخصی به چه صورت امکان پذیر است؟

تامین قطعات اصل بسیار سخت می باشد و فقط تعمیرگاه ها و نمایندگی های اصلی شرکت های مخصوص از نمایندگی های ماشین ها قطعات اورجینال و یا های کپی را برای استفاده خودشان خریداری می کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیرگاه هیوندای در کرج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *