اکستنشن مو در کرج

توضیحات آگهی

همه ما می دانیم که مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره و جوان سازی آن دارد. بسیاری از افراد به دنبال راه های مختلف درمانی برای برطرف کردن کم پشتی و مشکلات ریزش مو  هستند. داشتن موهای پرپشت و زیبا می تواند اعتماد به نفس شما را بالا ببرد و ظاهری زیبا را به شما هدیه کند. یکی از روش هایی که از آن برای پرپشت کردن مو استفاده می کنند، اکستنشن مو می باشد. اکستنشن مو در کرج و بسیاری از شهر های ایران نیز به بهترین شکل انجام می شود.

در این روش موهای اضافه به شیوه های مختلف روی موهای طبیعی نصب می شوند و مو را پرپشت تر و حتی بلند تر می کنند. اگر شما هم از افرادی هستید که موهای بلند را دوست دارید اما به هر دلیلی نمی خواهید زمان زیادی را برای بلند کردن موهای طبیعی صبر کنید، اکستنشن مو طبیعی در کرج بهترین راه خواهد بود. در این روش از موهای طبیعی و سالم برای پرپشت کردن و  همچنین افزایش قد آن استفاده می کنند. به دلیل طبیعی بودن و به صرفه بودن اکستنشن مو٬، در سراسر جهان از آن استقبال می شود.

اکستنشن مو در کرج
اکستنشن مو در کرج
اکستنشن مو در کرج برای چه کسانی مناسب است؟

این روش می‌تواند برای افراد مختلف به کار برود و هیچ محدودیتی برای اکستنشن مو وجود ندارد. چنانچه در این روند از مواد خوب و شیوه درست استفاده شود، هم ظاهر آن بسیار طبیعی خواهد بود و هم از عوارض اکستنشن مو در کرج و هر مکان دیگر در امان خواهید ماند. با گذشت زمان و به روز شدن روش های مختلف، تکنیک های جدیدی روی کار آمده اند که اکستنشن مو طبیعی را بسیار راحت کرده اند و کسانی که موهای کم پشتی دارند و نمی‌خواهند کلاه گیس بگذارند و افرادی که دوست دارند موهایشان از آنچه که هست بلندتر باشد، از این روش استقبال می کنند.

افزایش مو می‌تواند هم یه صورت عمقی و هم به صورت حجمی انجام شود. یعنی اکستنشن های انتخاب شده به صورت شاخه ای با یکی از روش های موجود روی موهای فرد قرار می گیرند. با توجه به سلیقه مشتری، اندازه موهای فعلی و بودجه‌ای که فرد در نظر دارد، بهترین گزینه را به او پیشنهاد می کنند. در اصل اکستنشن مو طبیعی در کرج می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای یک تغییر موقت و یا حتی دائم باشد. تنوع رنگ و اندازه مو ها بسته به سلیقه و نیاز هر فرد تعیین می شود و این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید ظاهری که دوست دارید را به خود هدیه دهید.

در نتیجه اگر به دنبال تغییر هستید و یا از حجم و اندازه موهایتان رضایت کافی ندارید اکستنشن مو در کرج می تواند یک راه حل به صرفه و در عین حال بسیار تاثیرگذار باشد و از طرفی نتیجه ای که می خواهید را در مدت زمان کوتاه با هزینه ای معقول خواهید گرفت. اگر بعد از مدتی از آن خسته شوید، به راحتی می توانید موهای اضافه را جدا کنید.

موقتی بودن این روش این اجازه را به شما می دهد که بتوانید بعد از مدتی تغییراتی که می خواهید را ایجاد کرده و یا در صورت خسته شدن از ظاهر فعلی خود، آن را به سرعت تغییر دهید. با توجه به روش های جدید چنانچه از اکستنشن مو طبیعی استفاده کنید، ظاهر موهایتان بسیار طبیعی تر و زیباتر خواهد بود. باید در انتخاب موی مورد نظر و روش نصب آن دقت کافی داشته باشید.

از طرفی همه ما می دانیم بسیاری از افراد مشهور و حتی بازیگرهای هالیوودی نیز از این روش چه درگیریم ها و چه در میکاپ ها و گریم های شخصی خود در استایل های مختلف استفاده می کنند. در نتیجه اکستنشن مو در کرج و در تمامی جهان، به هیچ وجه یک روش زیباسازی قدیمی نیست بلکه امروزه با پیشرفت های انجام شده، دقت و نوع کار تغییرات اساسی داشته اند، و توانسته اند مشکلات رایج ظاهر نهایی را نیز تقویت کند.

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو در کرج برای افراد مختلفی انجام می شود. این روش با اضافه کردن شاخه های موی طبیعی یا مصنوعی به مو های اصلی فرد انجام می شود. معمولا اکستنشن ها انواع مختلفی دارند که هریک با توجه به حجم مو و خواسته مشتری، یکی از آن ها انتخاب می شود. بهتر است پیش از انجام هر یک از این امور٬‌ از افراد ماهر در این زمینه مشاوره بگیرید و حتما بهترین گزینه را برای خود انجام دهید.

معمولا افراد به دلیل داشتن موهای کم پشت، ریزش مو، نازک شدن تار های مو اقدام به استفاده از این روش می نمایند. این روش هیچ محدودیت سنی ندارد و هرکس با توجه به شرایطی که دارد قادر خواهد بود از آن استفاده نماید. از طرفی خیالتان راحت خواهد بود که این شیوه تغییری سریع و موقتی است و می توانید اگر بعد از مدتی آن را دوست نداشتید، سریعا اقدام به تغییر و یا حتی برداشتن آن کنید.

استفاده از اکستنشن مو در کرج، می تواند در بهترین حالت از موهای طبیعی انجام شود. موهایی که از الیاف ساخته می شوند، معمولا ظاهری غیر طبیعی دارند و ممکن است شما را با مشکل مواجه نمایند و از طرفی نگهداری آن ها نیز سخت تر خواهد بود. قیمت اکستنشن های مصنوعی کمتر است اما ظاهر طبیعی اکستنشن مو و زیبایی آن، حتما ارزش هزینه بیشتر را خواهد داشت.

 

اکستنشن مو چیست؟
اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو طبیعی در کرج در مکان های مختلفی انجام می شود. همان طور که می دانید و قبل تر هم به این موضوع اشاره کردیم، این شیوه شامل روش های مختلفی می شود که هریک با توجه به شرایط شما در نظر گرفته خواهند شد. یعنی نیاز شما شناسایی شده و نوع مو و قدی که می خواهید، انتخاب می شود. بهتر است پیش از اینکه اقدام به انتخاب کنید٬ حتما از یک فرد با سابقه مرتبط کمک بگیرید و سعی کنید به نوصیه هایش گوش کنید.

پیش از هرچیز، آشنایی با انواع اکستنشن مو در کرج، بهتر است با انواع آن آشنایی پیدا کنید و تفاوت روش ها را بشناسید تا بتوانید به درستی تصمیم گیری نمایید. در نظر داشته باشید که به هیچ وجه نباید این کار را در مکان هایی انجام دهید که تخصص لازم را ندارند. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از روش های نادرست و یا مواد ناموغوب، امکان اینکه موهای خودتان آسیب ببیند، بسیار زیاد خواهد بود. در ادامه به معرفی انواع روش های اکستنشن مو در کرج می پردازیم؛

  • اکستنشن مو مصنوعی
  • اکستنشن مو طبیعی

اکستنشن ها انواع مختلفی دارند و یکی از دسته بندی های اولیه تقسیم آن ها به انواع اکستنشن مو در کرج به انواع مصنوعی و طبیعی است. در اصل این تنوع به نوع موهایی که برای شما استفاده می شود، بستگی دارد. اگر بخواهید از الیاف مصنوعی استفاده کنید، قیمت آن کمتر خواهد بود. اما اکستنشن مو طبیعی در کرج و تمامی شهر ها، ظاهری زیباتر به شما خواهد داد.

اکستنشن مو مصنوعی

در اکستنشن مو مصنوعی از الیاف مصنوعی استفاده می کنند و با توجه به حجم مو و خواسته مشتریان، از انواع اکستنشن مو در کرج برای ایجاد نتیجه هایی بهره می گیرند. این روش هزینه کمتری دارد اما نسبت به نمونه های طبیعی کمی مصنوعی به نظر می رسند.

اکستنشن مو طبیعی در کرج

اکستنشن مو طبیعی اهمیت زیادی دارد و می تواند ظاهری طبیعی و بسیار جذاب در شما ایجاد کند. موهای طبیعی نگهداری راحت تری دارند و با توجه به رنگ و مدلی که می خواهید، نصب خواهند شد. اکستنشن مو در کرج می تواند برای افراد چالش برانگیز باشد. شما باید با توجه به موهایتان و حجمی که می خواهید، بهترین انتخاب را داشته باشید.

اکستنشن مو طبیعی بهتر است یا مصنوعی؟

اکتنشن مو در کرج به هر دو روش قابل انجام است. ممکن است از خود بپرسید که کدام یک از آن ها بهتر است و اصلا این روش ها چه تفاوت هایی باهم دارند؟ یکی از مهم ترین و اصلی ترین تفاوت هایی که در درجه اول مطرح می شود، ظاهر آن ها می باشد. معمولا کسانی که به نمونه های طبیعی علاقمند هستند، اکستنشن مو طبیعی را انتخاب می کنند، چون به هر حال الیاف مصنوعی تفاوت زیادی دارند و روی سر مشخص می شوند.

فاکتور دیگری که می تواند نتیجه را تحت تاثیر قرار دهد، قیمت اکستنشن مو می باشد. زمانی که شما می خواهید تغییری در ظاهر خود ایجاد کنید، حتما بودجه ای را مد نظر قرار می دهید و این موضوع می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. در موضوع اکستنشن مو در کرج نیز این مسئله مطرح می شود و با در نظر گرفتن آن، قادر خواهید بود انتخاب های بهتری داشته باشید. قیمت اکستنشن مو در کرج با توجه به مصنوعی و طبیعی بودن نیز متفاوت است.

درست است که موهای طبیعی کمی گران تر هستند٬ اما این تفاوت آن قدر زیاد نیست که از یک نتیجه فوق العاده بگذرید. شما می خواهید زیباتر شوید و حتما این را هم تایید می کنید که زیبایی نچرال چندین درجه اولویت دارد. این هزینه می تواند ظاهری که همیشه آرزویش را داشته اید به شما بدهد و در کمترین زمان، تغییرات عمده ای را به وجود بیاورد.

از طرفی مدت زمان ماندگاری موی طبیعی بین ۳ تا ۶ ماه است که بسیار قابل توجه می باشد. شما باید هر ۴۵ روز نیز برای ترمیم آن اقدام نمایید. فراموش نکنید که ممکن است این مو ها بسوزند و یا آسیب ببینند و باید برای ترمیم آن ها اقدام شود تا بیشترین ماندگاری را داشته باشند.

 

اکستنشن مو طبیعی در این روش طول موی اضافه شده را باید حداکثر ۳۰ سانتی متر بلند کنید، مقدار بیشتر از این وزن مو رو زیاد می کند و به پوست سر فشار وارد می کند و باعث ریزش موهای طبیعی و کم پشتی می شود. بهترین طول متوسط برای موی اضافه شده مصنوعی ۲۲ سانتی متر می باشد.مدت زمان این نوع اکستنشن حدود ۳ الی ۴ ماه است و فاصله گرفتن آن ها از کف سر بستگی به سرعت رشد مو و سن شما دارد هرچی سن بیشتر باشد دیرتر فاصله موی مصنوعی از کف سر فاصله می گیرد.

ماندگاری اکستنشن مو در کرج به صورت مصنوعی کمتر است و در بهترین حالت بین ۳ تا ۴ ماه دوام می آورد و با توجه به رشد مو و نگهداری شما، این مدت زمان مشخص خواهد شد. در نتیجه اگر می خواهید با این تغییر ظاهری شاداب و جوان تر داشته باشید و این تغییرات به شکل نامحسوسی دیده شوند، اکستنشن مو طبیعی می تواند بهترین گزینه محسوب شود.

مزایای اکستنشن مو طبیعی در کرج

یکی از مزایای اکستنشن مو طبیعی در کرج، این است که می توانید از این طریق موهایی که همیشه می خواستید را با همان جزپیات و حجم داشته باشید. هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد و به سرعت بعد از کار می توانید نتیجه را مشاهده نمایید. قیمت آن ها کمی بالا است اما نمونه های طبیعی می توانند ظاهر شما بسیار جذاب تر نشان دهند و کسی از اکستنشن مو که انجام داده اید، اطلاع پیدا نخواهد کرد.

این مو ها قابلیت رنگ کردن و هایلایت کردن را نیز به شما می دهند و این موقعیت را خواهید داشت که تمامی تغییرات و کارهایی که روی موهای طبیعی خود انجام می دهید را روی آن ها نیز انجام دهید. به ویژه افرادی که می خواهند تغییری که می کنند نامحسوس باشد و مدت طولانی تری نیز از آن استفاده کنند، می توانند این روش را پیش بگیرند.

ماندگاری آن نیز بسیار زیاد است و با یک تمدید ساده، شما می توانید برای مدت طولانی ظاهری که می خواهید را دقیقا همان طور که دوست دارید بدون هیچ مانعی داشته باشید و به راحتی هر موقع که خواستید آن را بردارید و یا تغییراتی که می خواهید را روی آن ایجاد نمایید. از طرفی اگر بخواهید حالت آن ها را تغییر دهید نیز اکستنشن مو در کرج برای شما با رنگ های مختلفی انجام می شود و نمونه های طبیعی این اجازه را به شما می دهند که بتوانید در مدت زمان کمی این تغییر استایل را به موهای اضافه شده نیز بدهید و اینکه اکستنشن مو انجام داده اید، مثل یک راز باقی خواهد ماند.

انواع روش های اکستنشن مو در کرج

اکستنشن مو در کرج می تواند به روش های مختلفی انجام شود. این روش ها با توجه به نیاز فرد و بودجه ای که در نظر دارید٬ می توانند متفاوت باشند. بهتر است پیش از کار نظر مشاورین و افرادی که در این زمینه وارد هستند و تجربه دارند را بپرسید و بعد اقدامات لازم را انجام دهید. با توجه به اینکه شما چه نتیجه ای را مد نظر دارید، می توانید یکی از روش ها را انتخاب کنید. البته در نظر داشته باشید که حجم و قد موهایتان چقدر است و چه حجم از مویی را مد نظر قرار داده اید، یکی از این روش ها برای شما مناسب خواهند بود.

  • اکستنشن مو در کرج به روش چسب کراتین
  • اکستنشن مو در کرج به روش رینگ
  • اکستنشن مو در کرج به روش دوخت مو
  • اکشتنشن مو در کرج به روش لاینی
  • اکستنشن مو در کرج به روش اتصال حرارتی
  • اکستنشن  مو در کرج به روش چسب کراتین

اکستنشن مو در کرج به روش چسب کراتین

یکی از روش هایی که برای اکستنشن مو انجام می شود، نصب آن با استفاده از چسب کراتین است. این روش ماندگاری بالایی دارد و برای موهای طبیعی و مصنوعی به کار می رود. این چسب کاملا بی ضرر می باشد و می توانید با اطمینان خاطر از آن استفاده نمایید. اگر برای اکستنشن مو در کرج با این روش پیش بروید، باید حتما به یک مجموعه معتبر مراجعه کرده و موهایتان را به دست افراد کار بلد بسپارید.

این روش معمولا برای افرادی که در بخش جلویی موهای کمی دارند و یا تار موهایشان نازک است به کار می رود. از طرفی کسانی که موهای کم پشتی دارند و می خواهند حجم آن را افزایش دهند، با استفاده از اکستنشن مو در کرج به روش چسب کراتین، می توانند تغییر زیادی در ظاهر شما ایجاد کنند.

در این روش چسب را به بخشی بالاتر از ریشه مو زده و اکستنشن را روی آن می گذارند و به کمک گیره، موهای مورد نظر را به موی شما می چسبانند. این مو ها با حرارت چسبانده شده و بعد حجم موهایتان افزایش پیدا خواهد کرد.

اکستنشن مو در کرج به روش چسب کراتین
اکستنشن مو در کرج به روش چسب کراتین

اکستنشن مو در کرج به روش رینگ

یکی از مشکلاتی که افراد برای رفع آن برای اکستنشن مو اقدام می کنند، این است که موهای نازکی دارند و یا موهایشان کم پشت است. اکستنشن مو در کرج به روش رینگ، یکی از گزینه هایی است که از طریق آن قادر خواهید بود به راحتی موهایی با ظاهری پر پشت و پر داشته باشید. البته لازم است بدانید که وقتی موهایتان را جمع کنید، قلاب هایی که از طریق آن ها موها را وصل کرده اند، مشخص خواهند شد.

برای اکستنشن مو در کرج به روش رینگ ابتدا شاخه های موی مصنوعی و یا طبیعی را به وسیله رینگ های پاشر داری روی مو گذاشته و به کمک قلاب های مخصوص این کار، آن را به موی خود فرد وصل می کنند. بعد با یک انبرک مو ها را به هم فشار می دهند و آن ها را وصل می نمایند. بعد از اینکه مو ها ثابت شدند٬ بعد از وصل شدن اکستنشن مو، کار به اتمام می رسد. این روش می تواند حجم زیادی به موهای شما بدهد و آن را بسیار زیباتر کند.

اکستنشن مو در کرج به روش دوخت مو

روش دوخت مو نیز از دیگر آپشن هایی است که به کمک آن می توانید موهای خود را افزایش دهید. معمولا کسانی که نمی خواهند از روش هایی مثل چسب اکستنشن استفاده کنند و یا دوست دارند جدا کردن مو راحت تر انجام شود، می توانند این شیوه را امتحان کنند.

اکشتنشن مو در کرج به روش لاینی

این روش برای کسانی که می خواهند موهایی بلند تر و در عین حال حجیم تر داشته باشند، از این روش به خوبی استقبال می کنند. در اصل روش لاینی شامل هیچ گونه ماده شیمیایی نمی شود و موهای اکستنشن به راحتی با نخ های مخصوص، به موهای فرد وصل می شوند. معمولا در این روش از اکستنشن مو در کرج، مو ها تنها به ۱۰ الی ۱۵ درصد از موی خود فرد وصل شده و قد آن را بلند تر می کنند. از مزایای آن می توان به امکان انجام این روش روی موهای کوتاه اشاره کرد.

اکستنشن مو در کرج به روش اتصال حرارتی

در این روش ابتدا مو ها را به دسته های مختلف و باریکی تقسیم کرده و بعد با استفاده از محلولی چسبناک که به مو آسیب نمی رساند، اکستنشن ها را روی موهای فرد فیکس می کنند و بعد به کمک گیره و انبرک آن را به موها می چسبانند. بعد با استفاده از حرارتی که انبرک تولید می کند چسب را آب کرده و مو ها به همدیگر می چسبند. ماندگاری این روش بالا است و بسیار زیبا و طبیعی دیده می شود.

نحوه شست و شوی مو بعد از اکستنشن

بعد از اینکه موهای خود را اکستنشن می کنید، به شما گفته می شود که چند روز نباید آن ها را بشویید تا به خوبی فیکس شوند. معمولا این زمان بین ۵ روز تا یک هفته اعلام می شوند. به ویژه روش هایی که در آن ها از چسب مو استفاده می شود، نیاز به زمان بیشتری برای فیکس شدن و خشک شدن کامل چسب دارند. در نتیجه باید با کسی که اکستنشن مو در کرج را برای شما انجام داده است صحبت کنید و حتما به نوصیه های او گوش دهید.

فراموش نکنید که چند روز اول احتمال خارش سرتان وجود دارد و نباید زیاد به موهایتان دست بزنید. بهتر است با اسپری های مخصوص موهایتان را مرطوب نگهدارید تا چسب ها ثابت شوند و بعد امکان شست و شو برای شما فراهم خواهد شد. این بازه زمانی باید طی شود تا بدن شما و به ویژه پوست سر به تغییرات عادت کند. الیاف مصنوعی سنگین تر هستند و ممکن است مشکلاتی مانند حساسیت های مختلف را ایجاد نمایند. به همین دلیل است که اکستنشن مو طبیعی در کرج متقاصیان بیشتری دارد.

پیش از شست و شو نیز باید موهای خود را به خوبی و با دقت شانه کنید، تا گره در آن باقی نماند و بعد آن را آرام با آب گرم بشویید. شما باید موهایتان را از بالا به پایین بشویید و به آرامی آن ها را فشار دهید تا کاملا تمیز شده و بعد آن را آبکشی نمایید. هرگونه چنگ زدن و یا صربه های شدید به مو می تواند اکستنشن مو را خراب کند. بعد از استحمام نیز می توانید از یک ماسک مو و یا نرم کننده سازگار با موهایتان استفاده کنید.

بهتر است هنگام استفاده از نرم کننده ها دقت کنید، تا آن ها را به محل نصب اکستنشن نزنید وگرنه ممکن است به آن ها آسیب بزنند. برای خشک کردن موهایتان می توانید به آرامی از یک حوله با ضربه های خیلی آرام استفاده کنید. از هرگونه کشیدن مو به سمت بالا و پایین و یا مالش آن با حوله خودداری کنید.

نحوه شست و شوی مو بعد از اکستنشن
نحوه شست و شوی مو بعد از اکستنشن

ماندگاری اکستنشن مو در کرج

یکی از نکاتی که ممکن است حین پیدا کردن یک اکشتنشن مو در کرج از خود بپرسید، این است که ماندگاری آن چقدر است و بعد از چه مدتی نیاز به ترمیم دارد؟ خوب است بدانید که جواب این سوال به مسائل مختلفی بستگی دارد. با توجه به اینکه شما چه حجمی از موهایتان را اکستنشن کرده اید، رشد موهایتان چگونه است؟ روش اکستنشن مو طبیعی بوده یا مصنوعی و بسیاری از پارامتر های دیگر، این مدت می تواند متفاوت باشد.

از طرفی شیوه نگهداری و میزان اهمیتی که به انجام کار های توصیه شده می دهید نیز در مدت زمان ماندگاری اکستنشن مو در کرج تاثیر گذار هستند. معمولا موهای طبیعی بین ۴ تا ۶ ماه و مو های مصنوعی بین ۳ تا ۴ ماه ماندگاری دارند.

نگهداری از اکشتنشن مو در کرج

همان طور که گفته شد، روش نگهداری و انجام برخی کارها، می تواند در مدت ماندگاری اکستنشن مو تاثیر بگذارد. در نتیجه دانستن باید ها و نباید هایی که در این زمینه مطرح شده اند، می تواند به شما در نحوه نگهداری درست آن کمک کند. به همین دلیل در این بخش به مهم‌ترین ترفند ها و قوانین این موضوع اشاره کرده ایم.

برخی اعتقاد دارند که بعد از اکستنشن مو در کرج و یا شهر های دیگر، باید از شامپو و مواد شست و شوی مخصوصی استفاده کنید. با این حال برخی نیز می گویند شما می توانید از محصولات عادی نیز استفاده نمایید و این موضوع اهمیت چندانی ندارد. برای اطمینان بیشتر، بهتر است از متخصصی که این کار را برایتان انجام می دهد، نظر بخواهید.

استفاده از شامپو‌ها و نرم کننده هایی که مخصوص اکشتنشن مو هستند، می تواند به ماندگاری بیشتر آن ها کمک کند.

از محصولات شست و شوی مو که دارای سیلیکون هستند، استفاده نکنید؛ زیرا می توانند برای اکستنشن مو به روش هایی که در آن ها از چسب استفاده می شود، آسیب بزنند.

باید مراقبت هایی که به صورت روزانه به شما پیشنهاد شده اند را جدی بگیرید و آن ها را به دقت انجام دهید. این کار به شما کمک می کند تا موهایتان را در مدت طولانی‌تری نگهدارید و از ظاهر زیبای آن‌ها لذت ببرید.

برای خشک کردن آن با احتیاط موهایتان را با حوله به آرامی خشک کنید و بعد از اینکه نم آن ها گرفتید، سشوار را با فاصله ۱۵ سانتی متری از مو نگه داشته و موهایتان را کاملا خشک کنید.

سعی کنید موهایتان را در دو نوبت صبح و شب حتما شانه کنید تا گره نخورد. اگر موهایتان بلند است، این کار را با دقت بیشتری انجام دهید.

برای شانه کردن اکستنشن مو، باید بر خلاف روش عادی که از بالا به پایین می آیید، برای شانه کردن موهای اضافه از پایین به بالا رفته و به آرامی گره ها را باز کنید.

برس های مخصوص اکستنشن مو در کرج و تمامی شهرها موجود هستند و به راحتی می توانید آن ها را تهیه کرده و روزانه موهایتان را با آن ها شانه کنید. این محصولات به شکلی با دندانه های نرم و نازک طراحی و ساخته می شوند و به موهای اضافه شده آسیبی نمی زنند. شانه های عادی که نوک برجسته دارند٬‌ می توانند موهای اکستنشن را کشیده و گره های آن ها را شل کنند.

به هیچ وجه آن ها را خیس نگهندارید و با موهای خیس نخوابید. از طرفی هنگام خواب این موها می توانند شما را اذیت کنند و برای اینکه راحت باشید، بهتر است آن ها را به صورت شل ببافید.

مرکز اکستنشن مو در کرج

اگر می خواهید اکستنشن مو در کرج را انجام دهید و به دنبال یک مرکز حرفه ای و با سابقه مرتبط هستید که این کار را به صورت تخصصی برایتان انجام دهد، می توانید به مجموعه ….. مراجعه کنید. این تیم به صورت تخصصی روی اکستنشن مو طبیعی در کرج تمرکز دارد و این کار را با ۲۰ سال سابقه و کاملا حرفه ای برای مشتریان عزیز انجام می دهد. تمامی مو هایی که برای شما نصب می شوند، کاملا سالم بوده و مطابق با موهای خود فرد انتخاب می شوند. در نتیجه یک نتیجه کاملا نچرال و زیبا خواهید داشت.

اگر زیبایی و ماندگاری بالا برایتان اهمیت دارد و می خواهید هیچ آسیبی به موهای اصلی خودتان حین اکستنشن مو در کرج نرسد، حتما به این مجموعه مراجعه نمایید. ما با توجه به حجم موی خودتان و حجم و قدی که می خواهید، بهترین روش و موهای طبیعی را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

مرکز اکستنشن مو در کرج
مرکز اکستنشن مو در کرج

جمع بندی

اکستنشن مو یکی از روش هایی است که افراد مختلف برای افزایش حجم و قد موهای خود از آن استفاده می کنند. اکستنشن مو در کرج و بسیاری از شهر های ایران و در سراسر جهان به صورت حرفه ای انجام می شود و حتی بسیاری از بازیگران مشهور از آن استفاده می کنند. اگر به دنبال یک تغییر موقتی و در عین حال سریع هستید، اکستنشن مو طبیعی می تواند بهترین گزینه محسوب شود. این تغییر به راحتی برای هر فرد بدون هیچ محدودیتی انجام می شود و در هر سنی می توانید از آن استفاده کنید. معمولا افرادی که موهای کم پشتی دارند نیز از آن استفاده می کنند. توجه به جنس و ضخامت موی شما، همچنین نکات مراقبتی بعد از آن، اهمیت زیادی در جلوه و زیبایی پایان کار شما داشته و در مرکز تخصصی اکستنشن مو در کرج با مدیریت خانم شبنم ملکی با هنرمندی کم نظیر ایشان ارائه می‌گردد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اکستنشن مو در کرج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *