رنگ فرازپیشه

توضیحات آگهی

رنگ فرازپیشه

شناسایی برترین تولید کننده ‌های رنگ‌ های ‌ساختمانی مثل رنگ فرازپیشه می ‌تواند  منجر به جلب‌ رضایت خریداران از نتیجه پایانی کار شود.  مورد بعدی که باید به آن دقت‌ کنید اصول‌ کلی حاکم ‌بر رنگ‌ آمیزی‌ ساختمان و دکوراسیون ‌داخلی می ‌باشد. با توجه به هر دوی  این ‌ موارد می‌ توانید  در ‌نهایت نتیجه دلخواه ‌تان را کسب‌ کنید. رنگ فرازپیشه در زمینه تولید رنگ ساختمانی پیشینه ای عالی دارد که برای تهیه انواع رنگ ها می توانید به سایت رنگ فرازپیشه مراجعه کنید.

رنگ فراز پیشه
رنگ فراز پیشه

اهمیت کاتالوگ ‌های ‌رنگ چیست؟

کاتالوگ‌ رنگ وسیله ‌ای بسیار کاربردی برای انتخاب دقیق‌ تر  رنگ های ‌ساختمانی می ‌باشد. وقتی به مرکز ‌پخش رنگ‌ معتبری مثل پخش رنگ فرازپیشه می‌‌ روید، با تعداد ‌کثیری از طیف‌ رنگی مواجه خواهید شد. حتی ‌اگر از قبل هم رنگی را مد ‌نظر داشته ‌باشید، ممکن ‌است کمی دچار تردید شوید. بهترین ‌حالت  این ‌ است که از کاتالوگ ‌رنگ استفاده ‌کنید.

رنگ ‌ساختمانی پلاستیکی چیست؟

رنگ های ‌پلاستیک اگر بیش ‌از حد رقیق ‌شوند نمی‌ توانند پوشش‌ دهی ‌مناسبی روی سطوح ‌مختلف ایجاد ‌کند، از  این  ‌رو لازم ‌است تا رنگ ‌آمیزی چندین‌ مرتبه تکرار شود. در طرف‌ مقابل اگر رنگ ‌پلاستیکی بیش‌ از حد غلیظ باشد، نمی ‌توان به ‌راحتی آن را پخش کرد بنابراین  برای رنگ ‌آمیزی سطوح‌ مختلف به مشکل بر خواهید خورد.

علاوه ‌بر دیوار های ‌داخلی ساختمان سطوحی مثل کمد، انباری و سقف ‌ها هم از دیگر مکان ‌هایی هستند که می‌ توان به ‌کمک رنگ‌ پلاستیکی، رنگ ‌آمیزی شوند.  این  فضا ها کمتر مستعد کثیف ‌شدن می باشند.

ویژگی ‌های اصلی رنگ ‌ساختمانی پلاستیکی:

•  این ‌ نوع از رنگ های ‌ساختمانی فاقد ‌بو هستند و پس ‌از اتمام فر این د رنگ ‌آمیزی به ‌سرعت خشک می ‌شوند.
• قیمت  این  ‌رنگ ها بسیار مناسب است و استفاده ‌از آن کاملا توجیه ‌اقتصادی دارد.
• در ترکیبات  این  ‌رنگ، آب وجود دارد بنابراین  برای رقیق ‌کردن رنگ‌ پلاستیکی نیازی به استفاده ‌از حلال‌ های با پایه ‌نفتی نیست.
• رنگ های‌ پلاستیکی ماهیتاً مات می باشند و به ‌خوبی می‌ توانند نواقص و ایرادات سطوح ‌مختلف را پوشش‌ دهند.
• کاربرد  این ‌ نوع رنگ های‌ ساختمانی بسیار راحت است و می ‌توان سطح‌ وسیعی‌ از ساختمان را به ‌سرعت رنگ ‌آمیزی کرد.

فضا های بسیار مختلفی را می ‌توان به ‌وسیله رنگ‌ پلاستیکی رنگ ‌آمیزی کرد اما  این ‌ نوع از رنگ های ‌ساختمانی را نمی ‌توان برای سطوح‌ چوبی یا آهنی مورد ‌استفاده قرار داد چرا که پوشش‌ دهی‌کافی برای  این  ‌سطوح را ندارد.

  • رنگ های ‌پلاستیکی که دارای غلظت ‌مناسب هستند با یک‌ بار رنگ ‌آمیزی می‌ توانند به ‌خوبی سطوح را پوشش ‌دهند و نیازی به رنگ‌آمیزی‌ های‌ مجدد وجود ندارد.
    • این ‌ رنگ ها را نمی ‌توان شست و شو داد بنابراین  باید دقت‌ کرد که در فضا هایی استفاده ‌شوند که مستعد کثیف ‌شدن نیستند.
    • رنگ ‌ساختمانی ‌پلاستیکی در برابر اشعه ‌مضر‌ خورشید مقاوم نیستند، بنابراین  باید در سطوحی مورد استفاده قرار ‌بگیرد که نور خورشید به‌ طور مستقیم به آن نمی‌ تابد.
رنگ های ساختمانی
رنگ های ساختمانی

رنگ های ‌ساختمانی مولتی ‌کالر

این ‌نوع از رنگ  های ‌ساختمانی دارای چندین رنگ ‌متفاوت با طرح‌ های ‌متنوع هستند که دارای یک ظاهر برجسته می باشند. بنابراین   این  رنگ ها کارایی رنگ‌ آمیزی ‌تزیینی سطوح ‌مختلف را دارند. در استفاده ‌از  این  رنگ ها نیازی ‌نیست که از حلال استفاده ‌کنید، بنابراین  با استفاده ‌از آن ها در محیط ‌های ‌بسته احساس‌ آزردگی ‌خاطر برای حاضران پیش نخواهد آمد.
این  رنگ ها علاوه ‌بر  این ‌که یکی ‌از رنگ های سازگار با محیط ‌زیست می باشند، دارای قدرت ‌چسبندگی بسیار بالا  به سطوح‌ مختلف هستند. تنوع‌ بسیار بالا  در طیف‌ رنگی و بافت باعث‌ شده ‌است که سلیقه‌ های ‌مختلف را پوشش‌ دهد.

ویژگی ‌های اصلی رنگ ‌ساختمانی مولتی‌ کالر:

• تنوع‌ گسترده در طیف‌ رنگی و طرح که باعث دادن حق ‌انتخاب ‌زیاد برای ‌مشتریان می شود .
• بوی ‌بسیار ‌کم که آزار ‌دهنده نیست و در فضا هایی که امکان ‌تخلیه‌ کامل آن وجود ندارد گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود .
• عدم‌ نیاز به حلال که کار با آن را بسیار ‌راحت کرده‌ است.
• مقاومت بسیار بالا  در برابر آب و شوینده ‌های ‌مختلف که می‌ توان لکه‌ ها را به ‌راحتی از روی سطوح‌ رنگ‌ آمیزی‌ شده پاک  سازی ‌کرد.
• برخورداری ‌از ویژگی عدم ‌جذب گرد و خاک و ذرات‌ خارجی باعث‌ شده تا  این  رنگ  به یکی از  گزینه ‌های‌ اصلی در راه‌ پله ‌ها، پارکینگ‌ ها و به ‌طور کلی فضای خارج ‌از ‌ساختمان تبدیل‌ شود.
• سرعت بسیار بالا  در خشک‌ شدن پس‌ از رنگ‌ آمیزی
• پوشش ‌دهی  بسیار بالای نواقص و خرابی ‌های سطوح‌ مختلف
• قابلیت رنگ ‌آمیزی سطوح‌ مختلف و مقاومت بسیار  بالا  در‌ برابر اشعه ‌مضر خورشید
• کار با  این رنگ ها نیازمند مهارت ‌های ‌خاصی می باشد  و افراد متخصص به‌ وسیله پیستوله ‌ها، رنگ ‌آمیزی سطوح‌ مختلف را انجام می ‌دهند.
• بافت رنگ های مولتی‌کالر به ‌صورت برجسته است و در صورت تمایل به  استفاده ‌از سایر رنگ ها باید سطح‌ مد نظر را بتونه‌ کاری‌ کنید، سپس از رنگ های دیگر استفاده‌ نمایید.
• به‌ تناسب ویژگی‌ هایی که دارد، از قیمت ‌بالاتری نسبت به  برخی ‌از رنگ ها برخوردار است.

فراهم ‌کردن تمام وسایل‌ مورد نیاز و شروع رنگ‌آمیزی ‌اصلی

برای رنگ‌ آمیزی‌ اصلی بهتر است قبل‌ از هر چیز تمام لوازم مورد نیاز مثل انواع ‌قلم ‌مو ها و  غلطک‌ ها را تهیه ‌کنید تا بتوانید قسمت‌ های ‌مختلف‌ سطوح را به‌ دقت رنگ ‌آمیزی کنید. با کمی ‌خلاقیت می‌ توانید  لوازم مورد نیاز طرح ‌های ساده‌ای روی سطوح‌ مختلف ایجاد کنید که باعث ‌تنوع می شود . اما به ‌یاد داشته ‌باشید اگر فکر می‌ کنید که نمی‌ توانید   این ‌ کار را به ‌خوبی انجام ‌دهید بهتر‌ است از یک نقا‌ش ‌ماهر کمک‌ بگیرید که وقت و هزینه ‌آن هدر نرود.
بعد‌ از گذراندن تمامی ‌مراحل لازم ‌است تا رنگ مورد ‌نظر را خریداری کنید. برای ‌خرید بهترین ‌رنگ ‌ساختمانی و کسب اطلاعات ‌بیشتر در‌ مورد آن ‌ها می‌ توانید  به سایت رنگ فرازپیشه مراجعه ‌فرمایید.

نکات مهم هنگام خرید رنگ ساختمانی

مقاومت در‌ برابر آب و رطوبت:

برخی‌از رنگ ها از ترکیباتی برخوردار‌ هستند که خودشان دارای خاصیت ‌ضد ‌آب می باشند و برخی‌ دیگر از انواع ‌رنگ ها را به‌کمک افزودن یک‌سری ‌از ترکیبات می‌ توان به رنگ های ضد آب تبدیل‌ کرد. استفاده ‌از رنگ های ضد آب مربوط به  تمام ‌سطوح و فضا ها نمی شود  بلکه در فضا های‌خاصی باید از  این  رنگ ها استفاده‌کرد. به ‌طور  مثال اگر قرار است در فضای ‌داخلی ‌ساختمان و در جایی مثل‌ حمام رنگ ‌آمیزی انجام ‌شود، حتما باید رنگ های ضد آب را انتخاب ‌کرد. یکی‌ دیگر از فضا هایی که موقع رنگ ‌آمیزی آن باید به‌سراغ رنگ های‌ ضد آب رفت، سطوحی‌ است که خیلی‌ زود کثیف‌ می شوند  و لازم‌ است به ‌طور مداوم شست و شو داده‌ شوند.

میزان ‌بودجه قابل مصرف:

مقدار هزینه ‌ای که برای خرید رنگ های ساختمانی می‌ توانید  بپردازید، از دیگر فاکتور هایی است که موقع ‌خرید باید به آن توجه ‌کنید. اگر برای خرید رنگ  های ‌ساختمانی و به‌ طور ‌کلی رنگ ‌آمیزی ‌فضا ها دارای بودجه‌ محدودی هستید، بهتر است به‌ سراغ رنگ هایی بروید که مقرون به ‌صرفه ‌تر هستند.

 

توجه به ویژگی ‌های فضا ‌و دکوراسیون ‌داخلی:

سبک ‌کلی‌ بنا و نوع ‌دکوراسیون‌ داخلی آن نقش تعیین‌ کننده‌ ای در انتخاب رنگ  های ‌ساختمانی دارد.
به ‌طور مثال در مورد ساختمان هایی که کلاسیک هستند و یا دکوراسیون ‌داخلی آن ها به‌ شیوه سنتی طراحی شده ‌است، استفاده‌ از رنگ های بسیار تند مناسب نمی باشد .  این  درحالی ‌است که استفاده‌ از رنگ های تند برای سبک‌ هایی مثل سبک‌ مدرن دکوراسیون ‌داخلی یک‌ گزینه‌ بسیار ‌عالی است.

رنگ آمیزی ساختمان

بازه ‌زمانی ‌لازم برای خشک ‌شدن رنگ ها:

اگر شما برای خشک ‌شدن رنگ ها دارای‌ محدودیت باشید یا در  این ‌مورد آزادی‌ عمل داشته‌ باشید، کارشناسان مربوطه در شرکت رنگ فرازپیشه می ‌تواند  در انتخاب نوع ‌رنگ  های ‌ساختمانی به شما کمک‌ کند. بنابراین  یکی ‌دیگر از نکاتی که هنگام‌ خرید انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی  باید مد نظر قرار دهید مدت‌ زمان خشک‌ شدن آن ‌رنگ ها است.
سایت شرکت رنگ فرازپیشه به‌ عنوان یکی از  بزرگترین کارخانه ‌های تولید کننده رنگ های ساختمانی شناخته می شود ، حاوی اطلاعات ‌مفیدی در  این  زمینه است، برای کسب اطلاعات‌ بیشتر می توانید به سایت رنگ فرازپیشه مراجعه کنید.

کلام پایانی

همان طور که می ‌بینید رنگ های‌ مختلفی در بازار وجود دارند، هر کدام  از آن ها دارای خصوصیات‌ خاصی هستند که آشنایی دقیق با آن ها می ‌تواند  به انتخاب بهتر کمک کند. با مراجعه به  سایت رنگ فرازپیشه به عنوان برترین تولید‌ کننده رنگ  های ‌ساختمانی می‌ توانید  اطلاعات دقیق‌ تری در مورد هر کدام  از رنگ ها کسب کنید. تمام رنگ های ‌تولید ‌شده توسط شرکت رنگ فرازپیشه نظر مثبت همه خریدارن را به خود جلب کرده‌ است.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رنگ فرازپیشه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *