باربری – باربری در تهران

توضیحات آگهی

باربری

با تخصصی ‌شدن امور مختلف، حمل بار و باربری نیز از ‌جمله کار هایی است که به ‌صورت تخصصی توسط شرکت‌ های مختلف ارائه ‌می ‌شود. کمک گرفتن از این شرکت‌ ها می ‌تواند یک راه ‌حل عالی برای خلاص ‌شدن از درد سر‌ های حمل بار در تهران یا حمل بار از تهران به شهرستان باشد. در این‌ مقاله قصد‌ داریم تا شما را با نکات ‌مهمی در ‌مورد باربری و مسئولیت ‌های شرکت ‌های حمل بار آشنا کنیم.

حمل بار
حمل بار

روش های اصولی حمل بار

در حقیقت حمل بار هم مثل همه‌ مشاغل ‌دیگر نیازمند مهارت و تخصص‌ لازم می ‌باشد که افراد ‌شاغل در این ‌حوزه به‌ مرور  آن‌ را کسب‌ می ‌کنند. ساده قلم داد کردن حمل بار و انجام ‌آن به‌ صورت غیر اصولی و بدون کمک‌ گرفتن و مشورت با افراد ‌متخصص می‌ تواند منجر به آسیب‌ رساندن به اثاثیه ‌منزل و یا سلامت‌ خود افراد شود که گاها زیان‌ های جبران ‌نا پذیری به ‌همراه دارد.

باربری درست و اصولی

 • یکی‌ دیگر از نکاتی‌ که برای حمل بار باید به ‌آن دقت ‌کنید لباس و کفشی است که در آن ‌روز می‌ پوشید‌. حتماً از لباس ‌کار ‌مخصوص و راحت استفاده ‌کنید و کفش‌ هایی بپوشید که پا های ‌شما را آزرده ‌خاطر نکند. اگر در مسیر رفت ‌و آمد شما سطوح‌ شیب دار و لغزنده است باید از کفش ‌های با کف غیر‌ صاف استفاده‌ کنید تا احتمال افتادن ‌شما به‌ حداقل برسد، بهترین‌ گزینه استفاده ‌از کفش‌ کار می ‌باشد.
 • اگر لوازم ‌شما دارای ‌جعبه هستند برای ایمنی ‌بیشتر بهتر است که آن‌ ها را همراه ‌با جعبه ‌مخصوص‌ خود درون جعبه ‌های بزرگ‌ تر که مختص باربری هستند، قرار دهید.

برخی از مهم ‌ترین اصول لازم الاجرا در حین  بار بری هستند بنا بر این همان طور که می بینید این کار ساده نیست و اجرای اصولی آن نیازمند داشتن مهارت و تجربه کافی می باشد.

 • برای مراقبت‌ کردن از پایه‌ مبل و صندلی داخل وسیله‌ نقلیه‌ ای که قرار است برای باربری از آن استفاده‌ کنید را حتماً با موکت، پتو یا پارچه خیلی ضخیم بپوشانید.
 • برای بلند ‌کردن کلیه وسایل باید حالت ارگونومی‌ فرد حفظ ‌شود و پوزیشن ‌افراد به گونه‌ ای باشد که مانع ‌از فشار ‌آوردن به کمر و ستون‌ فقرات شود. بهترین ‌پوزیشنی که افراد برای بلند ‌کردن ‌اجسام می‌ توانند داشته ‌باشند این ‌است که به‌ حالت نیمه‌ نشسته قرار بگیرند و اجسام‌ را به ‌خود نزدیک‌ نموده و سپس آن‌ را بلند ‌کنند.

 

اصول حمل بار های سنگین

 • حتماً برای جا به جایی ‌وسایل آن‌ ها را تفکیک‌ کنید و با این ‌فکر که کار ها را سریع ‌تر پیش ‌ببرید به هیچ ‌عنوان چند کارتن بزرگ ‌و سنگین را هم زمان حمل‌ نکنید. این‌ کار احتمال آسیب‌ رساندن به ‌شما را بالا می ‌برد، همچنین با کمی بی‌ دقتی ممکن ‌است از دست ‌شما رها شوند که بروز خسارات‌ مالی را نیز به ‌همراه دارد.

برای این‌ که متوجه ‌شوید در حمل کارتن‌ ها از اضافه ‌بار استفاده نمی ‌کنید یک اصل این‌ است که هنگام راه‌ رفتن در حالی‌ که جعبه‌ ها در دستان ‌شما قرار دارند به‌ راحتی بتوانید جلوی پای‌ خود را ببینید.

 • هنگام حمل بار در خصوص محتویات بعضی‌ از جعبه ‌ها باید دقت‌ نظر بیشتری داشته‌ باشید. به ‌طور مثال کارتن‌ هایی که حاوی محتویات‌ مایع یا وسایل شکستنی هستند باید با احتیاط‌ بیشتری حمل ‌شود تا دچار آسیب‌ نشوند. نکته دیگری که باید به ‌آن توجه‌ کنید این ‌است که هنگام عبور از سطوح ‌لغزنده یا شیب دار باید به ‌آرامی و با ‌دقت عمل‌ کنید تا دچار سانحه نشوید.
 • برای جا به جایی لوازم ‌سنگین و بزرگ یا از چرخ ‌های مخصوص حمل بار استفاده ‌کنید و در صورت عدم‌ دسترسی به آن از نیروی‌ کمکی بهره‌ بگیرید. اگر مکانی‌ که در‌ آن قرار دارید حاوی بالا بر و آسانسور است، حتماً از آن ‌ها استفاده ‌کنید. بلند کردن اجسام بزرگ ‌و ‌سنگین که بلند کردن آن‌ ها برای ‌شما طاقت ‌فرسا باشد، در دراز مدت می ‌تواند اثرات زیان ‌باری روی سلامتی ‌شما داشته ‌باشد.

 

 • اگر وسایل ‌سنگین و بزرگی وجود‌ دارند که به ‌تنهایی نمی ‌توانید آن‌ ها را جا به جا کنید و نیروی‌ کمکی در دسترس‌ شما نیست، بهترین راه ‌حل این ‌است که آن ‌ها را روی‌ زمین بکشید یا هل‌ دهید. برای این‌ کار باید مراقب‌ باشید که وسیله به ‌گونه ‌ای نباشد که در‌ حین جا به جایی دچار‌ آسیب شود.
باربری
باربری

چرا برای حمل بار باید به ‌سراغ شرکت ‌های معتبر باربری رفت؟

شرکت‌ های پیشرو در حوزه حمل بار همواره به دو اصل انجام‌ تخصصی باربری و متعهد بودن در قبال مشتری پایبند هستند. کمک‌ گرفتن از افراد متخصص و با تجربه برای بسته ‌بندی و حمل بار کمک می‌کند تا اثاثیه ‌منزل در ایمن ‌ترین حالت‌ ممکن به محل مورد نظر انتقال ‌یابد.

اهمیت این‌ موضوع زمانی دو چندان می شود که افراد خواستار حمل بار تهران به شهرستان باشند. باربری تهران به شهرستان به خاطر طولانی ‌تر بودن مسیر نیازمند دقت ‌و توجه بیشتری می‌ باشد. هر چه ‌قدر مسافتی که قرار است اثاثیه جا به جا شود طولانی‌ تر باشد، احتمال بروز آسیب بیشتر خواهد بود که کمک‌ گرفتن از شرکت‌ های با ‌تجربه در امر باربری می ‌تواند احتمال ‌آسیب را به ‌حداقل و صفر برساند.

شرکت ‌های باربری چه مسئولیت ‌هایی برعهده دارند؟

شرکت‌های باربری در ‌قبال بار‌ هایی که حمل می ‌کنند مسئول‌ هستند، مثلا:

 • اگر حین جا به جایی ‌بار مشکلی برای آن ‌ها پیش‌ بیاید شرکت باید در برابر آن پاسخ گو ‌باشد.
 • اگر بار از نظر قانونی مشکلی داشته ‌باشد، مثلاً بار حاوی اجناس‌ قاچاق باشد، شرکت در‌ برابر آن مسئول‌ است.
 • آسیب‌‌ ندیدن بار در اسباب ‌کشی ‌های داخل‌ شهری نیز از وظایف شرکت است و در صورت بروز هر گونه مشکلی باید خسارت کامل را بپردازد.

شرکت‌ های معتبر باربری همواره این‌ ضمانت و تعهد را به مشتریان ‌خود می‌ دهند که اثاثیه آن‌ ها در بهترین ‌شرایط ‌ممکن انتقال یابد. متعهد ‌بودن شرکتی که وظیفه باربری به شهرستان یا باربری داخل شهری را بر عهده دارد باعث آسودگی‌ خاطر صاحبان اثاثیه می ‌شود.

شرکت های باربری آنلاین

امروزه با پیشرفت روز افزون اینترنت، صنعت باربری و جا به جایی وسایل نیز با صنعت مجازی آمیخته شده است و باعث راحت تر شدن حمل و نقل اسباب شده. شرکت های باربری آنلاین به علت سرعت بالای رزور و حمل و نقل و همچنین نرخ مقرون به صرفه تر شان، مورد توجه عام مردم قرار گرفته اند.

شرکت های آنلاین بار بری هیچ گونه محدودیتی  از نظر زمان و مکان ندارد، و خود این یکی از مزایای این شرکت ها به شمار می رود. نقطه قوت دیگر این شرکت تضمین سلامت بار و داشتن پشتیبان هایی می باشد که در طی مسیر به شما کمک می کنند.

اسباب کشی
اسباب کشی

نرخ حمل بار

هزینه ‌ای که برای باربری از تهران به شهرستان می ‌پردازید بستگی ‌به فاکتور های ‌مختلفی دارد. مثلاً میزان مسافت طی ‌شده، مقدار بار و… ازجمله فاکتور هایی هستند که می ‌توانند روی هزینه ‌نهایی حمل بار از تهران به شهرستان اثر گذار باشند.

شرکت ‌های باربری اینترنتی معتبر و آن ‌هایی که به ‌صورت‌ حضوری فعالیت می‌ کنند، همواره در تلاش‌ اند تا بهترین‌ عملکرد حمل بار را با نازل ترین‌ قیمت در اختیار مشتریان‌ خود قرار‌ دهند و حین ‌باربری تمام نکات‌ اصولی جا به جایی‌ ایمن اثاثیه ‌منزل را رعایت می‌ کنند.

هنگام انتخاب یک‌ شرکت باربری در تهران فریب تبلیغات غیر ‌منطقی یا قیمت ‌های‌ نا معقول را نخورید چرا که اعتماد کردن به این شرکت‌ ها در نهایت ممکن ‌است باعث بروز خسارت در اثاثیه ‌منزل ‌شما شود.

شرکت باربری اینترنتی مولتی رایان به‌ عنوان بهترین ‌شرکت باربری در تهران شناخته‌ می ‌شود که خدمات حمل بار از تهران به شهرستان را با نازل ترین ‌قیمت و بالا ترین‌ کیفیت به مشتریان عرضه ‌می‌ کند که باعث‌ شده ‌است، افراد زیادی برای کمک‌ گرفتن در حمل اثاثیه ‌منزل به آن‌ ها اعتماد‌ کنند.

کلام آخر

فرقی نمی ‌کند کجای تهران باشید و قصد داشته‌ باشید اثاثیه منزل را به ‌شهرستان انتقال ‌دهید چرا که خدمات این ‌شرکت بسیار گسترده‌ است، مثلاً اگر به دنبال باربری شمال تهران هستید و برای حمل بار تهران به شهرستان نیازمند کمک هستید، پیشنهاد می‌ کنیم با مراجعه‌ به سایت مولتی رایان و مشاوره‌ گرفتن از کارشناسان آن ‌ها بتوانید بهترین‌ تصمیم را در رابطه‌ با چگونگی باربری تهران به شهرستان اتخاذ نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “باربری – باربری در تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *