مولتی آگهی – ریپورتاژ آگهی

رنگ فرازپیشه

خدمات ساختمان

24 فوریه 2022 933 بازدید
 مولتی آگهی – ریپورتاژ آگهی
رنگ فرازپیشه

رنگ فرازپیشه

رنگ فرازپیشه

امروزه رنگ ‌آمیزی ‌ساختمان یکی ‌از کار هایی است که به ‌طور گسترده برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون ‌داخلی انجام می شود . کارخانه ‌های زیادی در‌ حال تولید انواع ‌رنگ ‌های ‌ساختمانی هستند. برای انتخاب انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی  قبل ‌از هر چیز باید به سلیقه ‌خودتان توجه ‌کنید.  این  شما هستید که قرار ‌است از فضای رنگ‌ آمیزی ‌شده استفاده‌ کنید، بنابراین  باید فضا به گونه ‌ای باشد که به شما احساس‌ آرامش بدهد

در  این  مقاله قصد داریم با انواع‌ رنگ‌ های ‌ساختمانی و ویژگی ‌های ‌مهم در انتخاب رنگ ها که کارخانه رنگ فرازپیشه به ‌عنوان یک برند معتبر تولید می کند، آشنا شویم.

رنگ آمیزی ساختمان
رنگ آمیزی ساختمان

برای رنگ ‌آمیزی انواع ‌دیوار باید به‌ سراغ چه رنگ هایی برویم؟

برای انتخاب رنگ ها همواره  این  ‌موضوع را مد نظر داشته ‌باشید که اولویت ‌تان باید ایجاد تغییرات ‌مثبت در روحیه ‌شما و زیباتر کردن دکوراسیون ‌داخلی باشد. در انتخاب رنگ‌ مناسب برای دیوار ‌های ‌مختلف، فاکتور ‌های ‌زیادی دخیل ‌هستند. شرایط ‌محیطی اتاق ‌ها اثر مستقیمی روی رنگ انتخاب ‌شده می ‌گذارند. به‌ طور مثال میزان نور گیر بودن‌ اتاق، زاویه ‌ای که نور به درون ‌اتاق تابیده‌ می شود ، ارتفاع‌سقف و… از جمله مواردی‌ است که باید در رنگ ‌آمیزی به ‌آن توجه ‌شود.
برای‌کسب اطلاعات‌ دقیق ‌تر در‌مورد نوع رنگ های ‌انتخابی می‌ توانید  به سایت رنگ فراز پیشه به‌ عنوان معتبر ترین تولید کننده رنگ های‌ ساختمانی مراجعه‌ کنید.

رنگ‌ مات بهتر است یا رنگ‌ براق؟

تولید کنندگان ‌مطرح مثل کارخانه رنگ فرازپیشه انواع رنگ های‌ مات و براق را تولید می ‌کنند که متناسب ‌با سلیقه و نیاز می ‌توان به ‌سراغ هر کدام از آن ‌ها رفت.
در حقیقت  این  ‌سوال یک پاسخ ‌‌واحد ندارد و بسته  به  محیط می‌ توان از رنگ‌ مات یا براق استفاده ‌کرد. باید  این  را بدانید که رنگ های‌ براق قابلیت ‌انعکاس دارند و  این  ‌قابلیت باعث می شود  که فضا شاداب ‌تر به ‌نظر برسد. در مقابل رنگ های ‌مات کارایی بسیار بالایی در پوشش‌ دهی نواقص‌ دیوار ها دارد. رنگ های ‌مات فاقد قابلیت ‌انعکاس هستند و مهم ‌ترین ویژگی آن‌ ها پوشش‌ دهی لکه‌ ها و پستی و بلندی ‌های ‌سطوح است. شرکت رنگ فرازپیشه رنگ های مات و براق را با بهترین‌کیفیت تولید می کند بنابراین  از لحاظ کیفیت نباید نگران ‌باشید. هر دو نوع  این  ‌رنگ ها دارای مطلوب‌ ترین سطح‌ کیفی می باشند به  این  ‌ترتیب به ‌راحتی می‌ توانید انتخاب ‌کنید.

بررسی ویژگی‌های انواع‌ مختلف رنگ های‌ ساختمانی

کارخانه ‌های تولید کننده رنگ ‌های ‌ساختمانی مثل کارخانه رنگ فرازپیشه انواع ‌مختلف ‌رنگ با خصوصیات‌ متنوعی را  تولید می‌ کنند. انواع رنگ فرازپیشه برای سطوح‌ مختلف مورد‌ استفاده قرار می ‌گیرد.
با یک بررسی ‌اجمالی به رنگ های ‌موجود در بازار متوجه خواهید شد که تنوع رنگ ها بسیار زیاد است. تنوع‌ رنگ گسترده باعث‌ شده ‌است که بتوان تمام سلیقه ‌ها را پوشش‌ داد. معروف ‌ترین و  پر کاربردترین رنگ های‌ ساختمانی موجود در بازار عبارت اند از:
رنگ‌ پلاستیکی
رنگ ‌روغنی
رنگ ‌آکریلیک
رنگ ‌نانو
رنگ ‌مولتی کالر

رنگ ‌بلکا

هر کدام از رنگ های تولید شده توسط برند های ‌مطرح مثل شرکت رنگ فرازپیشه دارای ویژگی ‌های ‌خاصی هستند که آن‌ رنگ را از سایرین متمایز کرده ‌است.

رنگ ‌ساختمانی پلاستیکی:

رنگ های ‌پلاستیکی به ‌عنوان یکی ‌از قدیمی ‌ترین رنگ ها در صنعت رنگ‌ آمیزی‌ ساختمان شناخته می ‌شوند. کار با رنگ های‌ پلاستیکی بسیار راحت است و با کمی ‌دقت می‌ توانید  خودتان سطوح مورد نظر را رنگ ‌آمیزی کنید. بعد از خرید رنگ‌ پلاستیکی برای آماده ‌سازی ‌آن باید به غلظت‌ آن توجه‌ کنید.

رنگ های ‌ساختمانی روغنی:


به‌ طورکلی انواع ‌رنگ های ‌روغنی به سه گروه‌ اصلی نیمه‌ مات، مات و براق تقسیم‌ بندی می شوند . هر کدام  از  این  رنگ  های ‌ساختمانی ‌روغنی ویژگی‌ های مخصوص‌ به‌خود را دارند که برای سطوح ‌مختلف استفاده می شوند .رنگ های‌ روغنی ‌ساختمانی از نوع ‌براق دارای مقاومت بسیار‌ بالایی هستند.

آن‌ ها به ‌خوبی می ‌توانند  سطوح‌ مختلف را پوشش‌ دهند و ماندگاری بسیار زیادی دارند.  این  ویژگی ‌ها باعث ‌شده تا  این  رنگ  ‌ساختمانی برای سطوحی مثل در و پنجره ‌ها مورد‌ استفاده قرار بگیرد. در رنگ ‌آمیزی با رنگ های ‌روغنی باید به  این  ‌نکته توجه‌ کنید که علی رغم پوشش‌ دهی بسیار ‌عالی برای پنهان ‌نمودن نواقص ‌سطوح نباید مورد استفاده قرار بگیرد.

ویژگی ‌های ‌اصلی رنگ ‌ساختمانی روغنی:

•  این  رنگ ها دارای قابلیت ‌شست و شو  هستند، بنابراین  می‌ توان سطوح‌ رنگ ‌آمیزی‌ شده را با آب تمیز کرد بدون  این ‌که آسیبی به آن وارد شود.
• پوشش‌ دهی بسیار بالای رنگ ها می ‌تواند  یک گزینه ‌عالی برای دیوار ها و سطوح باشد که دارای این نواقص و خراش هستند.
• با‌ توجه به ویژگی ‌هایی که دارند، می ‌تواند  یک گزینه ‌مناسب برای رنگ ‌آمیزی سطوح‌ چوبی و فلزی باشند.
• در ترکیبات  این  رنگ ها از حلال‌ نفتی استفاده‌ شده بنابراین  برای استفاده ‌از آن باید به ‌سراغ تینر و سایر حلال‌ ها رفت.
• برای رسیدن‌ به پوشش‌ دهی مورد نیاز و یک ‌دست لازم ‌است تا سطوح چند مرحله مورد رنگ ‌آمیزی قرار بگیرد.
رنگ های ‌روغنی و پلاستیکی تولید شده توسط شرکت رنگ فرازپیشه از دیر باز تاکنون انتخاب ‌اصلی نقاشان‌ ساختمانی ‌ماهر بوده است.

رنگ فرازپیشه
رنگ فرازپیشه

رنگ های‌ ساختمانی آکریلیک

این ‌دسته از رنگ های ‌ساختمانی نسبتا ‌جدید می باشند. در یک مقایسه ‌کلی با سایر رنگ ها باید گفت که به ‌طور مثال نسبت  به  رنگ های ‌پلاستیکی از قابلیت ‌شست و شو ی بیشتری برخوردار ‌است. در مقایسه‌ با رنگ های‌ روغنی هم باتوجه  به  پایه ‌آب که دارد، فاقد بوی ‌تند می  باشند اما قابلیت ‌شست و شو ی کمتری نسبت‌ به رنگ های ‌روغنی دارد.  این ‌نوع رنگ ‌ساختمانی را به‌ عنوان رنگ سازگار‌ با محیط‌ زیست می‌ شناسند.  این ‌ویژگی یکی ‌از مهم‌ ترین دلایلی است که باعث‌ شده خیلی‌ زود جایگاه‌ خود را در بازار ‌فروش رنگ ها پیدا کند.

ویژگی ‌های اصلی رنگ ‌ساختمانی آکریلیک:

•  این  رنگ ها پس‌ از رنگ ‌آمیزی به ‌سرعت خشک‌ می شوند ، در برابر آب و انواع ‌شوینده ‌ها مثل ‌صابون بسیار مقاوم ‌اند، بنابر این می‌ توان سطوح رنگ‌ آمیزی ‌شده را به ‌راحتی تمیز کرد.
• با توجه  به  ترکیبات به ‌کار رفته در  این  رنگ ، دارای بوی ‌بسیار‌ کمی است.
• به ‌تناسب ویژگی‌ ها و مزایای بسیار زیادی که دارد، قیمت ‌آن بسیار مقرون به ‌صرفه است.
• به‌ خاطر برخورداری از وشش ‌دهی  بسیار بالا  می‌ توان انواع‌ سطوح را با آن رنگ ‌آمیزی کرد.
•  این  رنگ  در ‌برابر اشعه ‌های مضر خورشید مقاوم ‌است.
• رنگ های ‌آکریلیک دارای بافت ‌برجسته هستند که می ‌تواند  نظر همه ‌مردم را به خود جلب ‌کند.
• هنگام ‌کار با رنگ های‌ آکریلیک باید به  این ‌موضوع دقت‌ کنید که امکان رنگ ‌آمیزی با قلم ‌مو وجود ندارد و باید به‌ سراغ غلطک بروید.
در مراکز پخش عمده رنگ فرازپیشه می‌ توانید  رنگ های آکریلیک، نانو و سایر ‌تولیدات  این ‌شرکت ‌معتبر را خریداری ‌کنید.

رنگ  های ‌ساختمانی بلکا:

این ‌نوع از رنگ  های ‌ساختمانی در حقیقت یک‌ پوشش از جنس‌ سلولز می باشند که در ترکیبات ‌آن الیاف‌ طبیعی مانند پنبه به‌ کار رفته ‌است. رنگ ‌بلکا می ‌تواند  یک‌ جایگزین بسیار مناسب برای انواع کاغذ های ‌دیواری باشد.

ویژگی ‌های‌ اصلی رنگ ‌ساختمانی بلکا:
• رنگ های‌ بلکا بدون هیچ‌ گونه زیر سازی می ‌توانند  نواقص سطوح‌ مختلف را پوشش ‌دهند.
• طیف ‌رنگی بسیار متنوعی دارد که می ‌تواند  جواب گوی تمام‌ سلیقه ‌ها باشد.
• بافت رنگ ‌بلکا به ‌گونه ‌ای است که می ‌تواند  به ‌عنوان عایقی برای گرما و سرما باشد.
•  این  رنگ ها بوی آزار ‌دهنده ندارند و حساسیت‌ زا نیستند.
• به ‌خاطر برخورداری ‌از قابلیت ‌شست و شو  می‌ توان سطوحی که کثیف‌ شده ‌اند را به ‌راحتی پاک‌ کرد.
• با‌ استفاده ‌از  یک‌ سری‌ رزین‌ های ‌خاص می‌ توان  این  رنگ ها را به‌ عایق ‌رطوبتی هم تبدیل‌ کرد.
• رنگ  بلکا را به ‌راحتی می‌ توان ترمیم ‌کرد که یک مزیت بسیار ‌عالی در برابر کاغذ دیواری‌ ها به ‌شمار می‌ رود.
رنگ بلکا و مولتی کالر تولید شده توسط کارخانه رنگ فراز پیشه توانسته ‌است، نظر مثبت همه خریداران را جلب‌ کند.

رنگ ساختمانی
رنگ ساختمانی

قیمت انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی  چقدر است؟

به ‌طور کلی قیمت انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی  متاثر از فاکتور های ‌متعددی است. برای مثال رنگ ها در حجم‌ های ‌مختلفی تولید و توزیع می شوند  هر چه حجم رنگ ها بالاتر باشد از قیمت‌ بیشتری برخوردار هستند. مورد بعدی کیفیت ‌رنگ ها است، رنگ های با‌کیفیت بالاتر قیمت ‌بیشتری دارند، البته کاملاً توجیه ‌اقتصادی دارند زیرا ترکیبات به ‌کار رفته در آن ها مرغوب‌ تر است.
برای استعلام‌ قیمت رنگ های ساختمانی‌ معتبر مثل قیمت رنگ فرازپیشه و خرید مستقیم رنگ فرازپیشه می توانید از راه ‌های زیر اقدام کنید:
• مراجعه به مراکز حضوری پخش رنگ فرازپیشه
• مراجعه به سایت‌ این ترنتی و خرید مستقیم رنگ فرازپیشه
• مراجعه به فروشگاه ‌های توزیع‌کننده انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی  مثل تولیدات کارخانه رنگ فرازپیشه
• مراجعه به مراکز پخش عمده رنگ فرازپیشه در ‌مواردی که فضا های ‌زیادی قرار است رنگ ‌آمیزی شود‌

کلام‌ پایانی
رنگ ‌آمیزی ‌ساختمان یکی از  تغییراتی ‌است که می ‌تواند  باعث ایجاد روحیه‌ مضاعف در ساکنین‌ ساختمان شود. حتی رنگ ‌آمیزی یک دیوار‌ کوچک می ‌تواند  تغییرات ‌مثبتی در دکوراسیون ‌داخلی ایجاد ‌کند. استفاد‌ از رنگ های با‌کیفیت مثل تولیدات پخش رنگ فرازپیشه می ‌تواند  نتیجه‌ نهایی کار را رضایت ‌بخش‌ تر کند.

رپورتاژ آگهی خود را به ما بسپارید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *