مولتی آگهی – ریپورتاژ آگهی

بک لینک

سئو

18 دسامبر 2021 845 بازدید
 مولتی آگهی – ریپورتاژ آگهی
بک لینک

بک لینک

بک لینک به عنوان لینکی کمکی از سایت هایی غیر از سایت خودتان به شما داده می شود. بک لینک به صورت متن و یا تصاویری است که باعث بالا تر رفتن رتبه بندی سایت ها می شود. برای گرفتن بک لینک و بالا بردن جایگاه سایت خود می توانید با همکاران ما در مولتی رایان همراه باشید.

بک لینک چیست؟

همان طور که در بالا گفتیم به گرفتن لینک کمکی از هر سایت دیگری بک لینک می گویند.یکی از انواع دیگر بک لینک لینک خارجی یا external link می باشد که هر دو از عوامل مهمی در سئو سایت هستند.
اعتبار سایت با استفاده از بک لینک ها و مخصوصا external link ها، نزد گوگل بالا می رود. همچنین این نکته نیز قابل ذکر است که هر استفاده از هر نع لینکی مناسب نمی باشد و کیفیت نیز باید در نظر گرفته شود. برای آن که بک لینک های مناسبی با تاثیر گذاری بالا داشته باشید به سایت مولتی رایان مراجعه کنید.

بک لینک

تضمین کیفیت بک لینک ها

مشخصات زیر نمونه هایی هستند که با بررسی شان می توانید میزان کیفیت بک لینک مورد استفاده تان را بسنجید.
الف) do follow بودن بک لینک یکی از مهم ترین عواملی است که کیفیت را می سنجد و همچنین در نقطه مقابل no follow بودن بک لینک نیز بسیار اهمیت دارد.
ب) قرار دادن سایت های معتبر به عنوان منبع نیز می تواند به بالا بردن کیفیت بک لینک ها کمک کند.
پ) anchor text یا همان استفاده از متن لینک باید به شیوه ای صورت گیرد که کاملا عادی باشد.

از کدام سایت ها می توان برای گرفتن بک لینک ها کمک گرفت؟

الف) سایتی که از آن بک لینک گرفته می شود حتما باید محتوای یک سانی با سایت شما داشته باشد.
ب) یکی دیگر از مورادی که در گرفتن بک لینک ها مهم است داشتن اعتبار می باشد. اعتبار سایت می تواند کیفیت بک لینک را نیز تضمین کند.
چرا ارتباط بک لینک ها با سایت ضروری است؟
استفاده نا مناسب از بک لینک ها به جای بالا بردن و ارتقا جایگاه سایت شما می تواند باعث پس روی سایت شما نیز بشود. محتوای سایتی که از آن برای بک لینک گرفتن استفاده می کنید از خود گرفتن بک لینک نیز مهم تر می باشد.
گوگل با بررسی تطابق محتوای سایتی که بک لینک از آن گرفته شده و سایتی که از بک لینک استفاده کرده است، در صورت تطابق و استفاده درست به سایت جایگاه بهتری می دهد و در صورت عدم تطابق و تکرار این موضوع باعث کاهش بازدید سایت می شود.
برای آن که بک لینک درست و مفیدی داشته باشید با همکاران ما در مولتی رایان در تماس باشید.

بک لینک

لینک های فالو و نو فالو چه نوع لینکی هستند؟

تفاوت این لینک ها در ارزش و اهمیتی است که برای گوگل دارند. لینک های نو فالو لینک های بی ارزش و فالو ها لینک هی با ارزش تلقی می شوند. نو فالو ها لینک هایی که در شبکات اجتماعی وجود دارد و بک لینک هایی که از ویکی پدیا گرفته می شود را در بر می گیرد.
پس استفاده از لین های فالو در ارتقا جایگاه سایت شما تاثیر دارد، اما حواستان باشد که این لینک ها نیز نباید بی رویه استفاده شوند. برای استفاده اصولی و بک لینک های قدرت مند به سایت شرکت معتبر مولتی رایان مراجعه نمایید.

انکر تکست چیست؟

این واژه برگرفته شده از واژه لاتین Anchor Text است، که در فارسی هم به همین صورت رواج یافته است، انکر تکست ها درواقع همان عبارات یا کلماتی هستند که از طریق لینک ها به منظور رفتن از یکی صفحه وب به یک صفحه وب دیگر استفاده می شود، تصور کنید که در یک صفحه وب درحال بررسی و مطالعه یک مطلب هستید، به یک انکر تکست یا لینک بر می‌خورید که در اغلب سایت ها به رنگ آبی دیده می شوند.

انکر تکست ها چگونه نوشته می شوند؟

به منظور استفاده از انکر تکست ها در یک متن:
– از خود کلید واژه اصلی مد نظر نویسنده سایت استفاده می شود.
– از کلیدواژه اصلی در کنار یک متن دیگر استفاده می کنند
– عین خود اسم وب سایت مدنظر درج می شود.
– از آدرس وب سایت مدنظر استفاده می شود.
– از عبارات کلی مثل : «برای کسب اطلاعات بیشتر درباره موضوع اینجا کلیک نمایید» استفاده می شود

بک لینک

اهمیت انکر تکست

به یاد داشته باشید که کلیدواژه های اصلی انکرتکست ها همیشه بیانگر محوریت اصلی صفحه وبی است که به آن لینک داده اید، پس بر رتبه بندی شما می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد, اما از این موضوع هم غافل نشوید که همیشه از کلیدواژه اصلی استفاده نکنید تا موتور جست و جویی مثل گوگل هنگام بررسی لینک های مندرج در صفحه وب سایت شما احساس سوءاستفاده گر بودن شما، القا نشود.

چگونه باید صفحه وب را برای بک لینک سازی آماده کنیم؟

برای کسب موفقیت در این موضوع، اول از همه باید نقایص فنی وب سایت تان مثل دشوار بودن جابجایی در آن و یا کند بودن را مرتفع کنید تا کاربر هنگام بازدید از سایت تجربه مثبتی داشته باشد که این امر منجر می شود تا موتور جست و جوی گوگل هم وب سایت شما را در رتبه خوبی قرار دهد.
مدنظر داشته باشید حتی اگر از بهترین ترفند های یک لینک سازی هم استفاده کنید ولی صفحه وب شما دارای ساختار نامناسب و یا محتوای ضعیف و غیرکاربردی باشد، این نواقص پوشش داده نمی شوند. همچنین شما با مراجعه به سایت مولتی رایان می توانید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکاتی پیرامون لینک سازی

استفاده از ترفندهای زیر می تواند منجر به کسب بهترین نتیجه از کمپین های یک لینک سازی باشد:
الف) بهبود سرعت صفحه وب و مرتفع ساختن تمام نواقص فنی سایت

برای انجام این کار:
به یاد داشته باشید که کاربران اینترنتی اصولا صبر ایوب ندارند و کمتر از ۵ثانیه به یک صفحه وب فرصت باز شدن می دهند، پس از ابزارهایی مثل PageSpeed Insights برای بهبود سرعت وب سایت خود استفاده کنید.
اگر هم به دنبال آگاهی یافتن از نواقص و مشکلات فنی وب سایت خوب می باشید، ابزارهایی مثل گوگل وبمستر تولز یا قسمت Crawl Errors کنسول جستجوی گوگل می‌توانند به شما کمک کنند.

ب) تقویت و بهبود ساختار وب سایت
با ارتقای هرچه بیشتر ساختار وب سایت و به اصطلاح استفاده از معماری درست برای صفحه وب تان، بک لینک ها در قسمت های مختلف بهتر پخش می شوند. برای رسیدن به این هدف استفاده از ساختار سیلو یا (Silo Structure) را امتحان کنید، به جای استفاده از ساختارهای سنتی, حتما از نتیجه راضی خواهید بود.

بک لینک

ساختار سیلو چیست؟

استفاده از سیلو در استراتژی های سئو به منظور ایجاد نظم و گروه بندی کردن محتوای وب سایت می‌باشد، هرچند اجرای آن درمورد کل محتوای سایت شاید کار ساده ای نباشد، اما فواید بی شمار و قابل توجهی درمورد سئوی صفحه وب شما دارد که شما را به سوی استفاده کردن از آن سوق می دهد.

چگونه از ساختار سیلو استفاده می شود؟
اگر بخواهیم بصورت خلاصه بیان کنیم اجرای ساختار سیلو برای یک صفحه وب به شکل زیر می‌باشد:
هوم پیج وب سایت
سیلوی اصلی اول
یک زیر عنوان برای سیلوی اصلی اول
زیر عنوان بعدی سیلوی اصلی اول
زیر عنوان بعدی سیلوی اصلی اول

سیلوی اصلی دوم
یک زیر عنوان برای سیلوی اصلی دوم
زیر عنوان بعدی سیلوی اصلی دوم
زیر عنوان بعدی سیلوی اصلی دوم

و این روند بر اساس تعداد سیلوها یا موضوعات اصلی و موضوعات فرعی یا زیرعنوان ها ادامه پیدا می کند.

بک لینک

اهمیت ساختار سیلو چیست؟

استفاده از ساختار سیلو به نویسنده صفحات وب کمک می‌کند تا به خوبی به همه جنبه های موضوع اصلی بپردازد و تمام جنبه های آن را بصورت عمقی مورد بررسی قرار دهد، این روش به کاربر مراجعه کننده به صفحه وب شما این امکان را می دهد که به راحتی موضوع یا کوئری که بدنبال آن می گردد را در وی سایت شما پیدا کند که یک حسن بزرگ برای صفحه وب می باشد.
در گذشته و براساس روش های سنتی مرتبط سازی مطالب وبلاگ ها مبتنی بر تاریخ انتشار آن ها بود، اما ساختار سیلو این گونه نیست و چون از یک منطق خاص پیروی می کند نمایه کردن آن سایت برای موتور جستجویی مثل گوگل بسیار آسان تر و برای مخاطبین کاربردی تر خواهد بود.

مثال کاربردی درمورد استفاده از ساختار سیلو

مثلاً درمورد یک وب‌سایت با محوریت محصولات بهداشتی و آرایشی، می توان تقسیم بندی براساس کالاهای ارائه شده از قبیل مواد شوینده، محصولات آرایشی و… باشد و برای زیر گروه ها زیرعنوان هایی مثل بررسی محصول و آموزش های پیرامون آن محصول و…. درنظر بگیرید.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید، هنگام استفاده از بک لینک، بهره گیری از «سیلو به روش معکوس» می‌تواند نتایج بهتری داشته باشد.در این مورد ابتدا باید به نگارش یک مقاله کامل و جامع پیرامون موضوع بپردازید که صرفا به منظور اطلاع رسانی نوشته شده که بسیار برای قرارا گرفتم لینک مناسب است و بعد از دریافت یک لینک ها، آن را بوسیله لینک های داخلی در کل صفحه وب پخش می کند.

پ) سرمایه گذاری کردن روی مواردی که لینک پذیر هستند.
این عبارت یعنی چه؟ یعنی صفحات وبی که سایر صفحات وب به هر نحوی تمایل برای لینک دادن به آن پیدا میکنند. برای رسیدن به این هدف می توان از مقاله های جامع و یا ارائه محتواها و ابزارهای سودمند و کاربردی دیگر مثل دیکشنری و آنالیزگرها بهره ببرید.

بک لینک

اصطلاح «روش اسمان خراش» چیست؟

روشی برای کسب ایده به منظور تولید محتواهای لینک پذیر است که در آن صفحه های وب با بهترین رتبه بندی در صفحه نتایج موتورهای جست و جو را پیدا میکنید و با تجزیه و تحلیل مطالب موجود در آن، درصدد تولید محتوایی بهتر و کارآمدتر بر می آیید تا بتوانید از آن ها پیشی بگیرید.

ترفندهای بک لینک سازی کدام اند؟
ساخت بک لینک ها فرایندی است که نیازمند صرف زمان طولانی می باشد و برای رسیدن به نتیجه مطلوب هم زان زیادی لازم است، پس استفاده از ترفندهای برای سریع تر به نتیجه رسیدن لازم است:
به عنوان یک اصل کلی همیشه به یاد داشته باشید که تنوع را رعایت کنید تا موتور جست و جوی گوگل بخاطر یکسان بودن همه بک لینک هایتان به شما مشکوک نشود.

– به سایر وبلاگ ها پست مهمان ارسال کنید.
نگارش مطلب در سایر وبلاگ ها اگر از کیفیت لازم برخوردار باشد، هنوز هم یکی از تکنیک های بسیار کارآمد و موثر است، یعنی مطلبی که فقط به منظور درج لینک و بهبود سئو نباشد و از کیفیت لازم برخوردار باشد تا شامل نقض قوانین موتور جست و جوی گوگل در زمینه ممنوع بودن خرید و فروش بک لینک ها نشود.
این امر یکی از اصول بازاریابی به صورت درون گرایی است که بسیار مخاطب را جذب می‌کند و اگر روی یک لینک مورد نظر کلیک کند، احتمال استفاده از آن خدمت و یا خرید آن کالا بسیار بالاست.

 

اصول شروع وبلاگ نویسی مهمان به منظور کسب نتایج عالی

– یافتن وبلاگ‌هایی که در حوزه کاری تان پذیرای نویسنده مهمان هستند.
– یافتن صفحات وبی که Domain Authority بالا تر از ۳۰ دارند و اماکن درج لینک فالو و انکر تکست را دارند.
– توجه به دفعات اشتراک و کامنت های گذاشته شده در آن صفحه وب
– در صفحه وبی که فالوئرهای زیادی دارد، اما دارای لینک های نوفالو می باشد، مطلب درج کنید، چون لااقل باعث معروفیت بیشتر صفحه وب شما می شود.
– به دنبال متقاعد کردن صاحبین وب سایت از طریق ارائه محتوای ساختار مند و نمونه کارهای با کیفیت باشید.

– از روابط عمومی (PR) دیجیتال استفاده کنید.
وبلاگ نویسی و روابطی عمومی دیجیتال شباهت های زیادی بهم دارند، اما درحالی که تمرکز وبلاگ نویسی روی یک لینک ها می باشد، روابط عمومی دیجیتال:
– در تلاش برای شکل گیری روابط و پیوندهای طولانی مدت است، مثبت در تعامل بودن در شبکه های اجتماعی در طریق کامنت گذاشتن.
– درتلاش برای بالابردن سطح آگاهی مردم نسبت به یک برند خاص و در وهله بعدی، بک لینک می باشد. یعنی افزایش اعتبار و محبوبیت اهمیت بالایی دارد.

بک لینک

مراحل بکارگیری روابط عمومی دیجیتال برای بک لینک سازی:

– تعیین هدف بصورت دقیق، مثلا ارتقای سطح آگاهی مخاطبین درمورد یک محصول نوظهور
– بیان هدف به گونه ای که دارای ارزش خبری باشد، مثلا از تصاویر، فیلم، یا یک داستان جذاب برای کنجکاوتر کردن مخاطب استفاده کنید.
– داشتن ارتباط نزدیک با ژورنالیست های فعال در این حوزه
– تهیه مدرن یک معرفی که برای مخاطب جذاب باشد و منطبق بر حوزه فعالیت طرف دیگر باشد.
– درصورت رد درخواست, از طریق بازخوردها, به دنبال بهتر شدم هرچه بیشتر کار خود باشید.

 اهمیت گذاشتن لینک در صفحه های مرجع (Resource Page)

-این صفحات در واقع یک نوعی از آرشیوها هستند که دربردارنده مطالب مفید و کاربردی در آن حیطه می باشند.
– مخاطبین واقعی به وب سایت شما مراجعه می‌کنند چون این صفحات حاوی موضوعات خاص و مرتبط هستند.
– بعض از صفحه های مرجع به طور شفاف از کاربران می خواهند هر لینک پیشنهادی را برایشان ارسال کنند، که برای گرفتن بک لینک ها، اصلا پیچیده نیست.
– از بک لینک‌ها در بین مطالب استفاده می شود.
برای رسیدن به موفقیت در این روش باید از طریق امتیاز Page Authority متوجه شوید که کدام یک از صفحات مرجع ارزش بیشتری دارند.

– از اسم برند خود در صفحات وبی که به شما لینک ندادند، استفاده کنید.
این تاکتیک بیشتر مختص صفحات وب با سابقه و شناخته در آن حوزه شده است. در این صورت به صفحات وبی که علیرغم استفاده از نام برند شما، لینکی به شما داده نشده، مراجعه کرده و فقط به دنبال احیای این لینک هستید.

بک لینک

در این مورد باید چگونه عمل کنید؟

استفاده از کوئری ” نام برند مورد” -آدرس صفحات وب- آدرس سایر صفحات وب یا شبکه های اجتماعی
راه دیگر اطلاع یافتن، استفاده از صفحه وب Google Alerts و کسب اطلاع از بکار بردن نام برندتات در سایر وب سایت ها طریق ایمیل هاست.

– از اینفوگرافیک ها استفاده کنید
اینفوگرافیک ها بخاطر ایجاد جذابیت بصری برای کاربر، خوشایند تر هستند و استقبال بیشتری از آن ها می‌شود، چون اغلب به کنم ترجیح داده می شوند.

– ساخت بک لینک ها با انجام اصلاحات روی لینک‌های شکسته شده
بدنبال تغییرات سایت ها آمار لینک های شکسته رو به افزایش می رود که هم برای کاربر تجزیه ناخوشایندی است و هم از نظر سئو مضر است.
سه مرحله ای ک باید برای این کار دنبال کنید:
– یافتن لینک های شکسته از طریق قابلیت Check My Links گوگل کروم که با رنگ قرمز نمایان می شوند.
– یافتن یا تولید محتوای مناسب به منظور رفع خلاء های موجود در لینک های شکسته
– برقراری ارتباط با طرف مقابل و قانع ساختن وی که یک بازی دوسر سود است، هم اصلاح لینک های شکسته و هم کسب یک لینک بدون هزینه.

– درج کردن بک لینک ها در انواع در دایرکتوری‌ها
درج بک لینک ها در انواع دایرکتوری‌ها اعم از تخصصی و محلی می تواند کارتان را در معرض دید عموم قرار دهد، اما قبل از ثبت نام از طریق الکسا، میزان ترافیک و مبدا بازدیدکنندگان را پیدا کنید.

کدام دایرکتوری ها بهتر هستند؟
– صفحه‌ای مناسب برای برای کارتان که خالی است
– حضور رقبا
– حضور در رده های بالای در جست و جوها
– داشتن رتبه بالاتر برای کلیدواژه های مدنظر شما

– بقیه تکنیک های ساخت بک لینک

مواردی که در ادامه ذکر می شود، کمی ریسک پذیر هستند و یا شیار تاثیر کمی داشته باشند، اما به منظور تنوع گزینه های خوبی هستند. همچنین برای مشاروه بیشتر می توانید با همکاران ما در مولتی رایان در تماس باشید.

1. استفاده از لینک‌های پولی
برخی وبلاگ ها با دریافت مبلغ مشخصی، حاضر به درج لینک شما هستند، اما معایبی دارد که عبارت است از:
ریسک پذیری بالا: چرا که این لینک ها براساس تقسیم بندی انواع سئو سفید, خاکستری، سیاه
یک نمونه تمام عیار از نقص قوانین گوگول با عنوان manipulative link scheme هستند که جز سئوی کلاه خاکستری یا سیاه هستند.
صرف هزینه بالا که تضمینی ندارد : با وجود دریافت هزینه های بالا برای درج لینک، تضمینی برای اثربخشی آنها به شما داده نمی شود.
غیر عادی بودن بک لینک‌ها: اگر تصادفا وب سایت شما در کنار سایت هایی باشد که از نظر گوگول، مورد از هستند، ممکن است موتور جست و جوی گوگل شما را هم جریمه کند.

2. بهره گیری از رپرتاژ آگهی یا ارایه آگهی در قالب گزارش
به صورت ذاتی بد نیست، اما بخاطر افراط و استفاده بیش از حد و محتوایی که از کیفیت کافی برخوردار نیست, استفاده از آن کاهش یافته. اما اگر بدنبال استفاده از آن هستید، از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید و اطمینان حاصل کنید که محتوای خوبی ارائه می شود.

۳. استفاده از نشانه‌گذاری اجتماعی
استفاده از این نشانه ها که با اصطلاح (Social Bookmarking) شناخته می شود بسیار تاثیر گذار اند.
برای نتیجه گرفتن از این روش حتما به سراغ سایت هایی بروید که دربرگیرنده مخاطبین هدف شما باشد ، مثلا برای امور پوشاک و لباس شاید پینترست گزینه بسیار مناسبی باشد .

4. گذاشتن لینک‌ در دایرکتوری‌ عمومی
از طریق جمع آوری و سازمان دهی لینک ها عمل می کند ولی ایراد این کار این است که صرفا روی یک لینک ها تمرکز دارد و هیچ فایده ای برای مخاطب ندارد، از این رو موتوری جست و جویی مثل گوگل به شدت روی آن حساس است.

 

باید و نباید ها درمورد بک لینک ها

برای به موفقیت رسیدن در یک لینک سازی سعی کنید حتما به ۵ نکته توجه کنید که عبارت اند از:

استفاده از بک‌لینک‌ها با تنوع زیاد
نتایج یک آنالیز جست و جو های انجام شده در موتور جستجو گوگل نشان داده ک تنها یک منبع منحصر به فرد نمی‌تواند تاثیر گذار باشد، اگرچه هر لینکی شاید مفید نباشد اما بهتر است به دنبال تعداد بیشتری از لینک های پرطرفدار بروید و در عین حال از سایت های نامناسب و اسپم دوری کنید.

استفاده از قانون عمل‌و‌عکس‌العمل

مثالی که در این مورد می توان به آن اشاره کرد، درج مقالات حاوی سخنان کارشناس های مختلف در آن حیطه است که چنین موضوعی به خوبی امکان گرفتن بک لینک از سوی آن کارشناس ها را دارد و منجر به برانگیختن حس تعامل در آنها می‌شود.
استفاده از PBN
با استفاده از PBN(شبکه‌های وبلاگ خصوصی) ها، برای صفحه وب تان مخاطره ایجاد نکنید.
نظرات در مورد کارآمدی و یا مضر بودن آن بسیار متفاوت است و مخاطبین و منتقدین خاص خود را دارد، اما اگر بدنبال استفاده از آن می‌باشید باید این را هم بدانید که کاری دشوار است و به سرمایه و زمان زیادی نیاز است تا در نهایت از این وب سایت بدل به صفحه وب اصلی یک لینک بدهند، در این بین عدم تشابه و گرفتار شدن و شناسایی شدن توسط موتورجستجویی مثل گوگل را هم باید منظر داشته باشید و با وجود همه این ها یک روش کلاه خاکستری تلقی می شود که با وجود هوش مصنوعی گوگل ممکن است گرفتار و شناسایی شوید.

زیر نظر گرفتن بک لینک‌ها برای دوری جستن از مضرات سئوی منفی مهم است
سئوی منفی، روش هایی هستند که به منظور تخریب رقبا انجام می شود، شما شاید فرد باوجدانی باشید و از این امر دوری کنید، اما همه مثل شما نیستند و شاید از این روش برای آسیب زدن به کسب و کار شما استفاده کنند، پس به خوبی حواس تان را جمع کنید، اما شما معمولا زمانی متوجه می شوید که سایت های با کیفیت پایین به وب سایت شما بک لینک می دهند که بهم مرتبط هستند و حاوی مطالب اسپم و نامناسب هستند و از طریق فریب گوگل تلاش می کنند تا شما را فردی نشان دهند که بدنبال تلاش برای دستکاری در رتبه بندی سایت خود هستید.
در این روش از مقالات مملو از کلمه‌های کلیدی یا انکرتکست هایی که عیناً حاوی کلمه کلیدی مورد نظر هستند استفاده می‌شود تا گوگل فریب خورده و بپذیرد که خود شما به دنبال دست‌کاری رتبه خود هستید. پس در همه حال حواس تان به یک لینک هایی که مشکوک بنظر می رسند باشد.

 

سرمایه گذاری روی بک‌لینک‌هایی که آینده دار بنظر می رسند

همیشه بک لینک های بدست آمده از طریق اصول سئوی کلاه سفید موثر و کارآمد هستند، یعنی روش هایی که هوش مصنوعی موتورهای جست و جو را حساس نکند و نتوانند هیچ نکته مشکوک در آن پیدا کنند. بک لینک ها همیشه در رتبه بندی سایت ها موثر هستند اما استفاده از روش های مکمل مثل سئوی خارجی تضمین خوبی برای پیشرفت هرچه بیشتر کار شما خواهد بود

سخن پایانی

از بک لینک ها بعنوان یکی از شاخص های مهم در رتبه دهی صفحات وب در نتایج موتورهای جستجو یاد می شود، بنابراین اگر در تلاش برای پیشرفت در تجارت خود و معرفی هرچه بیشتر و بهتر کسب و کارتان هستید، از آن غافل نشوید ولی در عین حال فقط به آن تکیه نکنید، چون هوش مصنوعی موتورهای جستجو به سرعت در حال پیشرفت است. برای موفقیت در استفاده از بک لینک ها همیشه به دنبال بهترین و کارآمدترین راه باشید.

دیگر مطالب را میتوانید در سایت رپورتاژ مشاهده بفرمایید.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *